تاریخ خبر:۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۲ اسفند | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی عنوان کرد

یک فوتی حاصل تصادف و آتش سوزی دو تریلر

مدیرروابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت:در پی تصادف دوتریلر در اتوبان کاشان قم-حوالی شهر مشکات و حریق پس از آن متاسفانه راننده یکی از خودروها فوت نمود.


روح الله فدائی افزود:با اعلام به ستاد فرماندهی ۱۲۵ کاشان ،مقارن ساعت ۱۳:۲۵ ۵شنبه( ۲۲ اسفندماه) تیمهای عملیاتی امدادنجات و اطفاء حریق سازمان ، جهت خروج راننده مصدوم و محبوس و اطفاء حریق به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی آتش نشانی بيان كرد: مشاهدات عینی حاکی از آن بوده که یکی از تریلر در حال رفتن به سمت راست اتوبان و توقف بوده که تریلر دیگر از عقب با آن برخورد و منجر به حریق آن میگردد و متاسفانه راننده آن به علت محبوسی و آتش گرفتن خودرو فوت می کنند.

مدیر روابط عمومی سازمان گفت: آتش نشانان ایستگاههای ۳و۴ سازمان باتوجه به نوع حادثه در محل حضور پیدا می کنند و همراه با اکیپ آتش نشانی شهر مشکات و تیم امدادی هلال احمر عملیات های مربوطه را انجام می دهند.

وی از هموطنان خواست تا در مواقع بروز سوانح رانندگی مسیر را برای آنها باز نگه داشته و از تجمع در محیط حادثه جدا خودداری نموده ومامورین امداد ونجات سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی رادرانجام وظایف خود یاری نمایند.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
نصب 700 تابلو نامگذاری معابر در سال 98 ممنوعیت حضور در پارک‌ها و بوستان‌های کاشان در روز طبیعت طراحی و تجهیز خودروهای آتش نشانی برای مقابله با کرونا انجام ۴۱ عملیات توسط آتش‌نشانان کاشانی حمایت و مراقبت بهداشتی از پاک‌بانان و خانواده‌های آنان فعالیت اتوبوس‌های شهری کاشان متوقف است آماده‌باش آتش نشانی کاشان در هفته های نخستین سال جدید آخرین چلچراغ توسعه سال 98 با «خیابان میرعماد» پیوند می‌خورد كاشان بدون حادثه شب چهارشنبه آخر سال را سپري كرد اقدامات مختلف قرارگاه پدافند زیستی و پایگاه بسیج شهرداری برای مقابله با کرونا