تاریخ خبر:۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۲ اسفند | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

در بیست و یکمین روز اسفندماه

بیست و یکمین چلچراغ توسعه با پروژه‌های منطقه 5 روشن شد

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری گفت: پروژه‌های هفته بیست و یکم چلچراغ توسعه نیز مانند هفته بیستم به دلیل شرایط موجود و الزام رعایت توصیه‌های بهداشتی مبنی بر پرهیز از شکل‌گیری اجتماعات بدون برگزاری آیین ویژه و مراسم امروز 21 اسفندماه به بهره‌برداری رسید.

مهدی بذرافشان، پروژ‌ه‌های این هفته چلچراغ توسعه را شامل نواحی چهارگانه منطقه پنج عنوان کرد و افزود: خزاق، طاهرآباد،راوند و بلوارهای دانش و صنعت از جمله میزبانان چلچراغ بیست و یکم بودند.

وی، زیرسازی و آسفالت کوچه‌ها و معابر ناحیه خزاق را یادآور شد و بیان کرد: این عملیات برای چهار معبر به مساحت 5300 هزار متر مربع، با صرف آسفالت 530 تن و با اعتبار 3.8 میلیارد ریال انجام شده است.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری، در خصوص معابر زیرسازی و آسفالت شده ناحیه دو منطقه پنج نیز عنوان کرد: 6 معبر طاهرآباد با صرف آسفالت 450 تن و مساحت 4500 مترمربع با 3.2 اعتبار میلیارد ریال مهیای بهره‌برداری شده است.

بذرافشان، با اشاره به زیرسازی و آسفالت معابر راوند بیان کرد: این اقدامات برای 12 معبر ناحیه سه منطقه پنج با صرف آسفالت به میزان 2 هزار تن و مساحت 20 هزار مترمربع و با اعتبار 14 میلیارد ریال صورت پذیرفته است.

وی، انجام اقدامات برای معابر بلوارهای دانش و صنعت را نیز متذکر شد و گفت: زیرسازی و آسفالت 12 معبر ناحیه چهار نیز با صرف آسفالت 2 هزار و 500 تن و با مساحت 25 هزارمترمربع و با اعتبار 17 میلیارد ریال انجام پذیرفته است.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری، عملیات تراش و آسفالت ابتدا و انتهای بلوار دانش، اجرای آسفالت شبکه 18 متری محدوده شهرداری منطقه پنج، بهسازی بلوار شهید نقوی و بهسازی و مرمت محله برباغ راوند را از دیگر پروژه‌های به بهره‌برداری رسیده منطقه پنج در چلچراغ 21 ذکر کرد.

بذرافشان، صرف 650 تن آسفالت برای مساحت 6 هزار و 500 متر مربع ابتدا و انتهای بلوار دانش گفت: هزینه تراش و آسفالت این محدوده بلوار دانش 5 میلیارد ریال بوده است.

وی، اجرای آسفالت شبکه 18 متری محدوده شهرداری منطقه پنج به مساحت 5 هزار و 600 متر مربع به همراه آزادسازی و همچنین 250 متر جدول‌گذاری خاطرنشان کرد و افزود: اعتبار اجرای این پروژه نیز 7.3 میلیارد ریال بوده است.

بذرافشان، جدول‌گذاری به طول یک هزار متر و اجرای بلوک فرش به مساحت یک هزار و 500 متر مربع را برای بهسازی بلوار شهید نقوی یادآور شد و گفت: برای اجرای این پروژه نیز 2.5 میلیارد ریال هزینه صرف شده است. ▫️وی، به بهسازی و مرمت محله برباغ راوند نیز اشاره و عنوان کرد: اعتبار صرف شده برای جدول‍گذاری و زیرسازی این پروژه 2 میلیارد ریال بوده است.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری، مجموع اعتبار صرف شده برای بهره‌برداری از پروژه‌های بیست و یکمین هفته چلچراغ توسعه را بالغ بر 50 میلیارد ریال ذکر و بیان کرد: با عنایت به روزهای باقی‌مانده تا فرارسیدن سال جدید و نیز ضرورت بهره‌برداری از پروژه‌های مهم شهری تا قبل از پایان سال به منظور خدمت‌رسانی شایسته‌تر به شهروندان، در عین حال رعایت و توجه به اقتضائات موجود نیز مدنظر مدیریت شهری قرار دارد.

بذرافشان تأکید کرد:اولویت تمام نهادها، مجموعه‌ها و دستگاه‌‌ها در شهر از جمله شهرداری کاشان مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامتی شهروندان است اما در عین حال مدیریت شهری عدم توقف قطار شتابان توسعه و پیشرفت شهر را نیز وظیفه خود می‌داند.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
نصب 700 تابلو نامگذاری معابر در سال 98 ممنوعیت حضور در پارک‌ها و بوستان‌های کاشان در روز طبیعت طراحی و تجهیز خودروهای آتش نشانی برای مقابله با کرونا انجام ۴۱ عملیات توسط آتش‌نشانان کاشانی حمایت و مراقبت بهداشتی از پاک‌بانان و خانواده‌های آنان فعالیت اتوبوس‌های شهری کاشان متوقف است آماده‌باش آتش نشانی کاشان در هفته های نخستین سال جدید آخرین چلچراغ توسعه سال 98 با «خیابان میرعماد» پیوند می‌خورد كاشان بدون حادثه شب چهارشنبه آخر سال را سپري كرد اقدامات مختلف قرارگاه پدافند زیستی و پایگاه بسیج شهرداری برای مقابله با کرونا