تاریخ خبر:۱۳۹۸ يکشنبه ۴ اسفند | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

مهار آتش سوزی گسترده کارگاه حلاجی الیاف با تلاش آتش‌نشانان

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری از مهار آتش سوزی گسترده کارگاه حلاجی الیاف با تلاش آتش‌نشانان خبرداد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان، گفت: مقارن ساعت ۲۲:۳۰امشب شنبه وقوع یک فقره آتش سوزی در کارگاه حلاجی الیاف واقع در بلوار قطب راوندی به ستاد فرماندهی این سازمان اطلاع داده شد و متعاقب آن خودروهای اطفائیه به محل حادثه اعزام شدند.

روح الله فدائی افزود:با توجه به اهمیت حادثه تیم‌های عملیاتی از ایستگاه‌های یک، دو، سه و چهار این سازمان با ۲۶ نیروی عملیاتی و با ۶ خودروی اطفائیه سنگین و پشتیبانی به محل مذکور اعزام و باتلاشی موثر، موفق به مهار و اطفاء شده و از گسترش آن ممانعت کردند.

وی خاطرنشان کرد: همچنان آتش‌نشانان در محل حاضر بوده و در حال مراحل نهایی اطفاء حریق هستند تا فرآیند لکه گیری و خاموش کردن آتش‌های پنهان نیز انجام گیرد. ▫️فدایی متذکر شد: علت حریق هنوز مشخص نیست اما پس از بررسی توسط کارشناسان کمیته علت یابی حوادث و حرایق سازمان اعلام می‌شود.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
نصب 700 تابلو نامگذاری معابر در سال 98 ممنوعیت حضور در پارک‌ها و بوستان‌های کاشان در روز طبیعت طراحی و تجهیز خودروهای آتش نشانی برای مقابله با کرونا انجام ۴۱ عملیات توسط آتش‌نشانان کاشانی حمایت و مراقبت بهداشتی از پاک‌بانان و خانواده‌های آنان فعالیت اتوبوس‌های شهری کاشان متوقف است آماده‌باش آتش نشانی کاشان در هفته های نخستین سال جدید آخرین چلچراغ توسعه سال 98 با «خیابان میرعماد» پیوند می‌خورد كاشان بدون حادثه شب چهارشنبه آخر سال را سپري كرد اقدامات مختلف قرارگاه پدافند زیستی و پایگاه بسیج شهرداری برای مقابله با کرونا