تاریخ خبر:۱۳۹۸ شنبه ۷ دي | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

مدیر فرهنگسرای المهدی کاشان عنوان کرد

برگزاری دوره‌های آموزشی هنری با هدف امیدبخشی به سالمندان

مدیر فرهنگسرای المهدی کاشان از برگزاری دوره‌های آموزشی هنری با هدف امیدبخشی به سالمندان خبرداد.

مدیر فرهنگ‌سرای المهدی(عج) سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان از برگزاری دوره‌های آموزشی هنری ویژه سالمندان کاشان توسط این فرهنگ‌سرا با هدف امید بخشی در این قشر از اجتماع خبر داد.

محمدرضا گلسرخی با بیان اینکه یکی از اهداف فرهنگ‌سرای المهدی تکریم و احترام به سالمندان است، گفت: با توجه به اینکه سالمندان جز سرمایه‌های معنوی در هر خانواده‌ای هستند و ارتقای سطح دانش در بین آن‌ها می‌تواند موجب نشاط اجتماعی شود، فرهنگ‌سرای المهدی برنامه‌های ویژه‌ای به منظور امید بخشی به سالمندان برای زندگی بهتر برای آن‌ها در نظر گرفته است.

وی با بیان اینکه اولین دوره این کلاس‌ها روز دوشنبه 9 دی ماه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر در مرکز آسایشگاه سالمندان میعاد منطقه راوند برگزار می‌شود، هدف از انجام این فعالیت را غنی سازی اوقات فراغت و همچنین بازآوری توانمندی‌های سالمندان ذکر کرد.

مدیر فرهنگ‌سرای المهدی(عج) در بخش دیگری از سخنان خود تقویت بنیان اقتصادی خانواده‌های منطقه راوند را یکی دیگر از اهداف فرهنگ‌‌سرای المهدی دانست و خاطرنشان کرد: به این منظور ویژه برنامه «فرصت» با محوریت توسعه کارآفرینی و اشتغال خانگی بانوان منطقه در این فرهنگ‌سرا در نظر گرفته شده است.

گلسرخی متذکر شد: دوره آموزشی بافتنی با قلاب یکی از سری برنامه‌های «فرصت» است که همزمان با ماه دی در راستای رونق تولید هر هفته سه‌شنبه ها از ساعت ۹ تا ۱۰ صبح به صورت کاملاً رایگان در فرهنگ‌سرای المهدی برای بانوان منطقه راوند برگزار می‌شود.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
اصطلاح «توسعه» در چند دهه گذشته میراثی جز نابودی کاشان را به ارمغان نیاورده است افزایش رضایت و تعاملات شهروندان هدف اجرای پروژه درب باغ اجرای 5600 تن آسفالت مکانیزه در معابر منطقه سه ایجاد و راه‌اندازی بازار شب جنب بازار مهستان باید همه برای سازندگی کاشان بزرگ قدم برداریم بعد از چند سال، شهامت اجرا کردن ابرپروژه زیرگذر را شورا و شهرداری فعلی پیدا کردند با وحدت و انسجام می‌توان بهترین شرایط خدمت‌رسانی را فراهم کرد اقدامات عمرانی شهرداری کاشان در نقاط مختلف راوند طراحی المان‌های هویت‌ساز برای ورودی‌های شمالی کاشان در حوزه ایمنی و سلامت جامعه اهل تعامل و مماشات نیستیم