تاریخ خبر:۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ آذر | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

دبیر پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر عنوان کرد

احترام به مخاطب یکی از رویکردهای آثار جشنواره پانزدهم

دبیر پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهرگفت:احترام به مخاطب یکی از رویکردهای آثار جشنواره پانزدهم است.

خیام وقار در برنامه رادیویی #صبح_سیلک، با اشاره به آغاز جشنواره در قالب یک مراسم مردمی گفت: ما جشنواره را از دل مردم شروع کردیم تا تأکید کنیم این رویداد و افتخار تنها برای مردم و متعلق به آنهاست.

وی با اشاره به تعداد متقاضیان بالای حضور در بخش رقابتی جشنواره افزود: سعی شده آثار حاضر در جشنواره، کارهایی قوی بوده و دارای جنبه آموزشی برای هنرمندان بومی باشند.

دبیر پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان تأکید کرد:تلاش شده آثار جشنواره از کیفیت بالایی برخوردار بوده تا احترام به مخاطب به عنوان یکی از رویکردهای جدی جشنواره در این زمینه نیز رعایت شود.

وقار همچنین جایگزینی بلیط‌های الکترونیکی به جای بلیط‌های کاغذی را در راستای احترام به محیط زیست و همچنین رفاه حال شهروندان یادآور شد.

وی با تأکید بر اینکه سیاست‌گذاری جشنواره فرصت را در اختیار هنرمندان کاشانی قرار می‌دهد تا به جشنواره دغدغه‌مندتر نگاه کنند گفت:این اتفاق می‌تواند اجراهای قوی‌تر در طول سال را به دنبال داشته باشد.

دبیر پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، ارتقای زیرساخت‌ها را یکی از اتفاقات خوب این جشنواره ذکر و عنوان کرد:بهره‌برداری از تماشاخانه سپهر در مدت زمان کم تا آغاز جشنواره می‌تواند سرمایه‌ای برای زحمت‌کشان تئاتر کاشان محسوب شود که باید از آن بهترین استفاده را داشته باشند. ▫️وقار همچنین با تأکید بر آموزش به عنوان رویکردهای دیگر جشنواره از برگزاری هفت کارگاه و چهار نشست تخصصی در این رویداد هنری خبر داد.

مهدی سقاپولادی مدیر فرهنگسرای مهر نیز در این برنامه با اشاره به برگزاری آیین افتتاحیه در دوره پانزدهم، آن را اتفاقی ویژه نسبت به دوره‌های پیشین آن دانست. ▫️وی، با تأکید بر اینکه فرهنگسرا متعلق به تمامی هنرمندان است، متذکر شد: حضور گسترده هنرمندان و هنردوستان در ایام برگزاری جشنواره می‌تواند زمینه رشد هر چه بیشتر ظرفیت‌های هنری در طول سال شود.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
اصطلاح «توسعه» در چند دهه گذشته میراثی جز نابودی کاشان را به ارمغان نیاورده است افزایش رضایت و تعاملات شهروندان هدف اجرای پروژه درب باغ اجرای 5600 تن آسفالت مکانیزه در معابر منطقه سه ایجاد و راه‌اندازی بازار شب جنب بازار مهستان باید همه برای سازندگی کاشان بزرگ قدم برداریم بعد از چند سال، شهامت اجرا کردن ابرپروژه زیرگذر را شورا و شهرداری فعلی پیدا کردند با وحدت و انسجام می‌توان بهترین شرایط خدمت‌رسانی را فراهم کرد اقدامات عمرانی شهرداری کاشان در نقاط مختلف راوند طراحی المان‌های هویت‌ساز برای ورودی‌های شمالی کاشان در حوزه ایمنی و سلامت جامعه اهل تعامل و مماشات نیستیم