تاریخ خبر:۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۱ آذر | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان عنوان کرد

سهم 5.8 میلیارد ریالی منطقه دو در پانزدهمین هفته چلچراغ توسعه

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان از سهم 5.8 میلیارد ریالی این منطقه در پانزدهمین هفته چلچراغ توسعه خبرداد.

احمد شاه بالایی با اشاره به پروژه‌های بهره‌برداری شده منطقه دو در پانزدهمین هفته چلچراغ توسعه گفت:اجرای آسفالت برای خیابان شهید شریفی‌نژاد به عنوان فرعی که به روان‌سازی ترافیک خیابان‌های زیارتی و بهشتی و بلوار مطهری و سهولت دسترسی شهروندان کمک می‌کند صورت پذیرفته است که با مساحت 3500 متر مربع، 2.3 میلیارد ریال اعتبار به خود اختصاص داده است.

وی همچنین به افتتاح و بهره برداری از تماشاخانه سپهر در فرهنگسرای مهر به عنوان پروژه دیگر این منطقه اشاره و عنوان کرد: عملیات اجرای این پروژه با زیربنای 210 متر مربع با بودجه اولیه 3.5 میلیارد ریال آغاز شد که به عنوان تنها سالن دو طرفه و L شکل شهر و با ظرفیت حدود 130 نفر ظرف مدت 100 روز به بهره‌برداری رسیده است.

مدیر منطقه دو شهرداری وجود عایق صدا و حرکت و نیز تجهیزات به روز تصویربرداری و نور را ویژگی این تماشاخانه ذکر و به بهسازی فضاهای جنبی و اجرای عملیاتی نظیر بلوک فرش، بتن‌ریزی و... اشاره کرد.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
اصطلاح «توسعه» در چند دهه گذشته میراثی جز نابودی کاشان را به ارمغان نیاورده است افزایش رضایت و تعاملات شهروندان هدف اجرای پروژه درب باغ اجرای 5600 تن آسفالت مکانیزه در معابر منطقه سه ایجاد و راه‌اندازی بازار شب جنب بازار مهستان باید همه برای سازندگی کاشان بزرگ قدم برداریم بعد از چند سال، شهامت اجرا کردن ابرپروژه زیرگذر را شورا و شهرداری فعلی پیدا کردند با وحدت و انسجام می‌توان بهترین شرایط خدمت‌رسانی را فراهم کرد اقدامات عمرانی شهرداری کاشان در نقاط مختلف راوند طراحی المان‌های هویت‌ساز برای ورودی‌های شمالی کاشان در حوزه ایمنی و سلامت جامعه اهل تعامل و مماشات نیستیم