تاریخ خبر:۱۳۹۸ جمعه ۱۵ آذر | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

کارکنان امور مالیاتی کاشان آموزش ایمنی را فرا گرفتند

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت:کارکنان امور مالیاتی کاشان آموزش ایمنی را فرا گرفتند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: کارکنان اداره مالیاتی شهرستان کاشان تحت دوره آموزش،نکات ایمنی و آتش نشانی و آشنایی با تجهیزات را فراگرفتند.

محمد مسعود چایچی افزود: در این مجموعه کلاس‌های آموزشی تاریخچه و شرح وظایف سازمان، نحوه استفاده و نگهداری از خاموش‌کننده‌های دستی آتش نشانی(کپسول) و آشنایی با رفتارهای خطرساز در محیط‌های عمومی و کاری به شرکت‌کنندگان آموزش داده شد.

وی، خاطرنشان کرد: آموزش نکات ایمنی عمومی و آتش نشانی، آشنایی مقدماتی مقابله با برخی حوادث و نحوه پیشگیری از بروز آن، آگاهی از مشکلات سازمان در فعالیت‌های عملیاتی برای آشنایی کارکنان آن اداره و اطلاع‌رسانی به عنوان یک همیار توسط کارشناسان سازمان به صورت آموزش تئوری و عملی به شرکت کنندگان ارائه شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گفت: افزایش آگاهی و آموزش شهروندان به ویژه کارکنان امور ما لیاتی می‌توانند آنان را به شهروندانی مسؤلیت‌پذیر و کارکنانی همیار در جلوگیری از بروز حوادث و حرائق تبدیل کند.

به گفته وی، برگزاری هر دوره آموزشی هر قدمش در راستای بهبود و ارتقای وضعیت شهر و اداره مؤثر است و همه این اتفاقات زمانی رخ خواهد داد که سازمانی امدادی همچون سازمان آتش‌نشانی برای ارتقای فرهنگ ایمنی شهروندان و برگزاری دوره‌های آموزش آنان موفق عمل کرده باشد.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
نصب 700 تابلو نامگذاری معابر در سال 98 ممنوعیت حضور در پارک‌ها و بوستان‌های کاشان در روز طبیعت طراحی و تجهیز خودروهای آتش نشانی برای مقابله با کرونا انجام ۴۱ عملیات توسط آتش‌نشانان کاشانی حمایت و مراقبت بهداشتی از پاک‌بانان و خانواده‌های آنان فعالیت اتوبوس‌های شهری کاشان متوقف است آماده‌باش آتش نشانی کاشان در هفته های نخستین سال جدید آخرین چلچراغ توسعه سال 98 با «خیابان میرعماد» پیوند می‌خورد كاشان بدون حادثه شب چهارشنبه آخر سال را سپري كرد اقدامات مختلف قرارگاه پدافند زیستی و پایگاه بسیج شهرداری برای مقابله با کرونا