تاریخ خبر:۱۳۹۸ سه شنبه ۱۴ آبان | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

مدیر املاک شهرداری کاشان عنوان کرد

اجرای آزادسازی‌ها برمبنای منابع و پروژه‌های دارای اولویت‌

مدیر املاک شهرداری کاشان از اجرای آزادسازی‌ها برمبنای منابع و پروژه‌های دارای اولویت‌ خبر داد.

حامد دادایی، با اشاره به اهمیت آزادسازی به عنوان شاه‌کلید آغاز پروژه‌های شهرداری گفت:بر این اساس حوزه املاک شهرداری در خط مقدم ارائه خدمات به شهروندان قرار دارد.

وی با اشاره به بررسی مسائل مختلف در حوزه املاک خاطرنشان کرد: در خصوص تفکیک زمین با توجه به ماده 101 و درخواست مالک بعد از طی شدن روند قانونی ظرف مدت دو ماه و مشخص کردن قدرالسهم شهرداری در زمینه ایجاد فضای شهری نامه تفکیک به مالک تحویل داده می‌شود.

مدیر املاک شهرداری کاشان، با اشاره به مسئله خرید و فروش زمین و املاک عنوان کرد: شهروندان باید در این زمینه بسیار دقت داشته باشند و با انتخاب مشاور املاک مورد اعتماد، استعلام ثبتی و شهرداری زمین و ملک مورد نظر را بررسی کرده تا دچار ضرر و زیان مالی نشوند.

دادایی، با یادآوری عدم تعریف زمین‎های خارج از محدوده شهری در طرح تفصیلی و به همچنین عدم برخوردار از خدمات شهری بیان کرد:کاربری زمین‌ها در حوزه شهرسازی شهرداری و مشاور طرح تفضیلی معین می‌شود و بعد از بررسی در مراجع بالا دستی که ادارات و ارگان های مختلفی حضور دارند بررسی و ابلاغ می‌گردد.

وی افزود: اراضی متعلق به بنیاد مسکن با توجه به طرح‌های مصوب شهری مشمول ماده 101 می‌شود و تمام معابر آن به صورت رایگان در اختیار شهرداری قرار می‌گیرد.

به گفته وی، برای نخستین بار در دوره جدید مدیریت شهری در حوزه املاک تمام آزادسازی‎ها بر مبنای منابع و پروژه‌های شهری اولویت‌بندی شده، انجام می‌پذیرد
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
تملک و تخریب ملک یک میلیارد تومانی در بلوار قطب راوندی تملک و تخریب ملک در بلوار قطب راوندی با صرف 3.8 میلیارد ریال اعتبار صرف اعتبار ۳۰ میلیارد ریالی برای راه‌اندازی سامانه پایش تصویری شهید دکتر زارع در خط مقدم مقابله با کرونا حضور همه جانبه داشت تملک و تخریب ملک 550 متر مربعی با بیش از 15 میلیارد ریال اعتبار 5 متر مربع»،سرانه فضای سبز منطقه یک نجات 5 کوهنورد کاشانی پس از برخورد با گاردریل انجام 5 مورد مطالعات فنی در مورد رودخانه‌های سیلاب‌‌خیز کاشان با وجود گران شدن قیر، بر حجم آسفالت اجراشده افزوده‌ایم «موکب کلمات» تا پایان ماه صفر در خانه طباطبایی‌ها برپاست
اخبار تصویری
پاکبان کاشان چک ۳۵۰ میلیون تومانی را نقد نکرد سماور روشن، آتش را به جان خانه‌ای انداخت «آتش‌نشانی» زیباترین جلوه نقش‌‍آفرینی شهرداری از نگاه مردم است چندین نما از عملکرد شهرداری کاشان در فصل تابستان «چلچراغ توسعه» در کاشان روشن می‌شود آمد بهار جانها نرم نرمک می رسد اینک بهار مشارکت کنندگان در پرداخت عوارض دانش آموزان کاشانی فرهنگ تلاش برای توسعه و آبادانی شهر را فرا گرفتند. مردم و مسئولان کاشان همگام با یکدیگر به پویش توسعه و ابادانی شهر پیوستند