تاریخ خبر:۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۱ مهر | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

به منظور تعامل و هم افزایی جامعه شنوا و ناشنوا

فرهنگ‌سرای معراج کاشان «در دنیای سکوت» میزبان ناشنوایان شد

به مناسبت هفته جهانی ناشنوایان، فرهنگ‌سرای معراج سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان با برگزاری ویژه‌برنامه خانوادگی«دنیای سکوت» میزبان اعضاء انجمن ناشنوایان و خانواده‌های آن ها شد.

فرهنگ سرای معراج با برگزاری همایش خانوادگی «دنیای سکوت» ضمن گرامیداشت این هفته، برنامه‌های متنوعی را با حضور علی اکبر مرتضایی فرماندار کاشان و تنی چند از مسئولین و مدیران شهری به این قشر از اجتماع اختصاص داد.

در این برنامه علی اکبر مرتضایی توانمندی های ویژه معلولان را ستودنی دانست و خواستار شناسایی و هدایت استعدادهای نهان معلولان توسط دستگاه‌های متولی امر شد و گفت: عبور از محدودیت‌ها تنها در بستر ایمان، امید و سختکوشی شکل می‌گیرد.

گفتگو با خانواده ناشنوایان موفق، اهدا جایزه به برگزیدگان نخستین مسابقه دومینوهای شهروندی از برنامه‌هایی بود که در همایش خانوادگی «دنیای سکوت» اجرا شد.

اجرای نمایش با موضوع تقویت روابط اجتماعی و اجرای سرود با هنرمندی ناشنوایان از دیگر بخش های این برنامه بود که با هدف تعامل و هم‌افزایی ما بین جامعه شنوا و ناشنوا و همچنین تقویت روابط اجتماعی و ارتقای روحیه شاد زیستن با تلاش فرهنگ‌سرای معراج و کانون ناشنوایان کاشان برگزار شد.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
نصب 700 تابلو نامگذاری معابر در سال 98 ممنوعیت حضور در پارک‌ها و بوستان‌های کاشان در روز طبیعت طراحی و تجهیز خودروهای آتش نشانی برای مقابله با کرونا انجام ۴۱ عملیات توسط آتش‌نشانان کاشانی حمایت و مراقبت بهداشتی از پاک‌بانان و خانواده‌های آنان فعالیت اتوبوس‌های شهری کاشان متوقف است آماده‌باش آتش نشانی کاشان در هفته های نخستین سال جدید آخرین چلچراغ توسعه سال 98 با «خیابان میرعماد» پیوند می‌خورد كاشان بدون حادثه شب چهارشنبه آخر سال را سپري كرد اقدامات مختلف قرارگاه پدافند زیستی و پایگاه بسیج شهرداری برای مقابله با کرونا