تاریخ خبر:۱۳۹۸ سه شنبه ۹ مهر | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

در نیمه نخست امسال صورت گرفت

بیش از 11 هزار متر مربع آسفالت در معابر منطقه چهار

مدیر منطقه چهار شهرداری کاشان، گفت: عملیات روکش آسفالت برای بیش از 11 هزار متر مربع از معابر این منطقه در 6 ماهه نخست سال جاری اجرا شده است.

ابوالفضل ساروقیان با اشاره به اینکه میزان آسفالت اجرا شده در این مدت، بیش از یک‌هزار تن بوده است عنوان کرد: آسفالت انجام شده به صورت دستی و مکانیزه و با اعتباری بالغ بر 5.5 میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی شهرداری منطقه چهار صورت پذیرفته است.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از تماس‌های مردمی، مبنی بر درخواست روکش و ترمیم آسفالت است، خاطرنشان کرد: معابر پارک نابینایان، اتصال شاهزاده قاسم به حسن‌آباد، فراز 2 و8، بلوار شهدای چهارباغ، کوچه شکوفه14، خیابان‌های ناجا و شهید اخوان، معابر محله ماداب و... برخی از مواردی است که در مدت مذکور و به همت حوزه معاونت عمران و ترافیک شهرداری منطقه چهار تحت پوشش آسفالت قرار گرفته است.

مدیر منطقه چهار شهرداری کاشان همچنین متذکر شد: در این بین باتوجه به سیاست شهرداری منطقه چهار مبنی بر احیا، توسعه و بازآفرینی معابرشهری منطقه، عملیات آسفالت خیابان انارستان 10، تقاطع باران، کوچه شهید کوهکن، ذوالفقار 41 و 49، میدان گذر در محله مصلی، قدیر 12، نوروز 4، فرشته 17 واقع در الهیه، کوچه مدرسه مادر در بلوار ناجا، اتصال خیابان آپارتمان‌های سیمان به بلوار امام رضا(ع) و معابر مسکن مهر در دستور کار حوزه معاونت عمران و ترافیک منطقه قرار گرفته است.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
نصب 700 تابلو نامگذاری معابر در سال 98 ممنوعیت حضور در پارک‌ها و بوستان‌های کاشان در روز طبیعت طراحی و تجهیز خودروهای آتش نشانی برای مقابله با کرونا انجام ۴۱ عملیات توسط آتش‌نشانان کاشانی حمایت و مراقبت بهداشتی از پاک‌بانان و خانواده‌های آنان فعالیت اتوبوس‌های شهری کاشان متوقف است آماده‌باش آتش نشانی کاشان در هفته های نخستین سال جدید آخرین چلچراغ توسعه سال 98 با «خیابان میرعماد» پیوند می‌خورد كاشان بدون حادثه شب چهارشنبه آخر سال را سپري كرد اقدامات مختلف قرارگاه پدافند زیستی و پایگاه بسیج شهرداری برای مقابله با کرونا