تاریخ خبر:۱۳۹۸ يکشنبه ۳۰ تير | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

دوره آموزشی آتش نشانی ویژه مسئولان مهدکودک‌های کاشان برگزار شد

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت:دوره آموزشی آتش نشانی ویژه مسئولان مهدکودک‌های کاشان برگزار شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت:مدیر و مسئولان مهدهای کودک تحت نظر اداره بهزیستی کاشان تحت دوره آموزش، نکات ایمنی عمومی و آتش نشانی به صورت تئوری و عملی  قرار گرفتند.

محمدمسعودچایچی اظهار کرد: در این دوره کلاس های آموزشی، شناخت انواع طبقات آتش سوزی ونحوه مقابله با آنها، آموزش نحوه ی خروج اضطراری درهنگام آتش سوزی و فرار از دود در مراکز آموزشی، آشنایی با انواع خاموش کننده ها و نحوه صحیح استفاده از آنها و نکات عمومی ایمنی به شرکت کنندگان  توسط  واحد آموزش این سازمان، برگزارشد. 

وی خاطرنشان کرد: افزایش آگاهی و آموزش شهروندان و پرسنل ادارات و ارگان ها  به ویژه  پرسنل سازمان های مراکز آموزشی،تربیتی وخدماتی می توانند آنان را همیارانی در جهت جلوگیری از بروز حوادث تبدیل کند و این اتفاق زمانی رخ خواهد داد که سازمان آتش نشانی در جهت مشارکت شهروندان وآموزش آنان موفق عمل کرده باشد.

برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
میزبانی پارک جوان از خانواده‌های کاشانی با آب‌نمای کف‌خشک و موزیکال نخستین آب‌نمای کف‌خشک و موزیکال در کاشان به بهره‌برداری رسید اجرای پروژه‌های برخوردار از فناورهای روز در منطقه توسعه شهری بهره‌برداری از آب‌نمای کف‌خشک موزیکال در کاشان آیین ویژه تقدیر از مقام خبرنگار بهره‌برداری از 3 پروژه با اعتبار 49 میلیارد ریال در منطقه دو تأثیرگذاری چشمگیر روند تعریض و پروژه‌های ترافیکی در منطقه دو اقدام شهردار در جلب مشارکت معتمدین محلی قابل تقدیر است اجرای کارهای بزرگ در شهر با پرهیز از «خدشه به اعتماد مردم» و «تضییع بیت‌المال» آزاد سازی ملک در خیابان آیت الله کاشانی