تاریخ خبر:۱۳۹۸ جمعه ۲۸ تير | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

شهردار کاشان در آیین افتتاح و بهره‌برداری از میدان طاهر‌آباد

اگر مردم و مدیریت شهری کنار هم باشند اتفاقات خوبی در جامعه رقم می خورد

شهردار کاشان در آیین افتتاح و بهره‌برداری از میدان طاهر‌آباد بیان کرد: اگر مردم و مدیریت شهری کنار هم باشند اتفاقات خوبی در جامعه رقم می خورد.

سعید ابریشمی راد در مراسم افتتاح و بهره برداری از میدان طاهرآباد، اجرای طرح چلچراغ توسعه و بهره برداری از پروژه های متعدد، هر هفته در نقطه ای از کاشان بزرگ را یادآور شد و اظهارکرد: در ششمین هفته، افتخار حضور در میان مردم مومن، فرهیخته و ولایت مدار طاهرآباد برای بهره برداری از میدانی که علاوه بر نیاز مردم، بر اساس خواست و پیشنهاد معتمدین آنها اجرا شد، حاصل گردید.

وی تصریح کرد: معتمدین طاهر آباد مصداق واقعی این سخن هستند که اگر مردم و مدیریت شهری کنار هم باشند اتفاقات خوبی در جامعه رقم می خورد.

شهردار کاشان در ادامه زیرسازی و آسفالت 10 معبر همزمان با اجرای این پروژه در فاز دو ناجی آباد را یادآور شد و گفت: برای بهره برداری از این معابر بیش از 10 میلیارد ریال اعتبار صرف شده است.

وی، مساحت معابر نیازمند آسفالت بر اساس درخواست های مردمی در ناجی آباد را حدود 500 هزار متر مربع ذکر و عنوان کرد: از سال گذشته تا کنون ۱۴۰هزار متر مربع از این معابر زیرسازی و بیش از ۹۰ هزار مترمربع آسفالت شده است.

به گفته وی، ارزش ریالی خدماتی که از سال گذشته در محدوده ناجی آباد صورت گرفته بالغ بر 70 میلیارد ریال است.

ابریشمی راد، با تقدیر از مردم طاهرآباد، مدیر و کارکنان منطقه پنج شهرداری در اجرای  پروژه میدان طاهرآباد، انجام خدمات متعدد و متنوع به مردم در چنین شرایط دشوار اقتصادی را علاوه بر همت والای تلاش گران شهرداری و  همراهی شهروندان، توفیقی بزرگ قلمداد کرد.

برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
اجرای حدود 6.5 میلیارد ریال جدول‌گذاری و بلوک فرش در منطقه دو تنها با عشق به نجات انسان‌ها می‌‌توان سختی‌های آتش نشانی را تحمل کرد مانور شهدای آتش‌نشان در مجتمع تجاری اداری امیرکبیر برگزار شد بی‌سابقه، کیفی‌تر و در عین حال سخت‌تر از پروژه‌های عمرانی شهر در سالیان گذشته 120 میلیون تومان هزینه روزانه تنظیف شهر بهره‌برداری از دو خودروی آتش‌نشانی و تجهیزات کامل عملیاتی بهره‌برداری از نخستین ایستگاه آتش‌نشانی خیرساز در کاشان تأمین تجهیزات سه سال اخیر آتش‌نشانی بیشتر از یک دهه گذشته گردآوری بانک اطلاعاتی نیازهای ایمنی کاشان آغاز دوره آموزشی نیروهای عملیاتی جدید سازمان آتش‌نشانی کاشان