تاریخ خبر:۱۳۹۸ جمعه ۲۸ تير | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

عضو شورای اسلامی شهر کاشان:

میدان طاهرآباد می تواند عامل کاهش خطر در این نقطه حادثه خیز باشد

عضو شورای اسلامی شهر کاشان در مراسم افتتاح و بهره برداری از میدان طاهرآباد اظهار کرد: این میدان می تواند عامل کاهش خطر در این نقطه حادثه خیز باشد.

علی رضا پورعسگری، در مراسم افتتاح و بهره برداری از میدان طاهرآباد اظهار کرد: حضور در این منطقه ولایت مدار و برخوردار از مردمی مهربان و نجیب برای بهره برداری از یک پروژه نویدبخش مایه افتخار است.

وی،با اشاره به وجود آمار حوادث در محدوده احداث این میدان خاطرنشان کرد: میدان طاهرآباد می تواند عامل کاهش خطرات احتمالی در این نقطه حادثه خیز باشد.

رئیس کمیسیون اقتصادی، برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کاشان، همچنین از اهتمام شهردار کاشان و نیز بخش های مختلف شهرداری به ویژه منطقه پنج شهرداری برای اجرای چنین پروژه هایی قدردانی کرد.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
افتتاح مجموعه بازی درمانی شهرآرزوها در فرهنگ‌سرای مهر بی‌سابقه‌ترین حجم فعالیت در بزرگ‌ترین پروژه ترافیکی-عمرانی تاریخ شهر اجرای مرحله دوم طرح زیستاک در فاز دو ناجی آباد نهادینه شدن فرهنگ بازیافت در بین شهروندان جامعه تقویت حس مسئولیت‌پذیری در برابر شهر هدف کلان جشنواره زیستاک شهرک خاتم‎الانبیاء بهترین نقطه پایلوت شهری برای اجرای طرح‌های زیربنایی سلامت تأمین پارکینگ، یکی از الزامات تغییر کاربری خانه‌های تاریخی بیش از 12 میلیارد ريال اعتبار برای آسفالت معابر ناحیه در بودجه سال آینده اختصاص می‌یابد رسالت سنگین بانوان شاغل برای ایفای نقش الگوساز در محیط کار «زن ایرانی مسلمان»، الگوی سوم در برابر دیدگاه‌های افراطی و تفریطی است