تاریخ خبر:۱۳۹۸ جمعه ۲۸ تير | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

چلچراغ توسعه در ایستگاه ششم به طاهرآباد رسید

میدان طاهرآباد به عنوان یکی از پروژه های ششمین هفته اجرای طرح چلچراغ توسعه با حضور شهردار، جمعی از مدیران شهری و معتمدین محلی به بهره‌برداری رسید.

مدیر منطقه پنج شهرداری کاشان در مراسمی که به منظور افتتاح و بهره برداری از این میدان در مسجد جامع طاهرآباد برگزار شد اظهار کرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر 2.5 میلیارد تومان و با حدود 18 هزار متر مربع زیرسازی و بیش از 15 هزار متر مربع آسفالت به بهره برداری رسیده است.

ابوذر میرزابیگی، هزینه آسفالت و زیرسازی این پروژه را بیش از 1.6 میلیارد تومان ذکر و عنوان کرد: نکته قابل توجه در پروژه های شهرداری موضوع پرداخت هزینه آسفالت به صورت نقدی بوده و در این پروژه که حدود یک میلیارد تومان را به خود اختصاص داده
این تأمین بودجه با وجود شرایط سخت اقتصادی محقق شد.

وی همچنین یک هزار و 800 متر جدول‌گذاری میدان، معابر اطراف و رنگ آمیزی آن را یادآور شد و افزود:ایجاد تاسیسات، تأمین فضای سبز و روشنایی از دیگر اقدامات انجام شده در این پروژه بوده است.

مدیر منطقه پنج شهرداری کاشان، به بیش از 2100 متر آزادسازی معابر اطراف میدان نیز اشاره و بیان کرد: برای این فرآیند آزادسازی بیش از 630 میلیون تومان هزینه شده است.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
میزبانی پارک جوان از خانواده‌های کاشانی با آب‌نمای کف‌خشک و موزیکال نخستین آب‌نمای کف‌خشک و موزیکال در کاشان به بهره‌برداری رسید اجرای پروژه‌های برخوردار از فناورهای روز در منطقه توسعه شهری بهره‌برداری از آب‌نمای کف‌خشک موزیکال در کاشان آیین ویژه تقدیر از مقام خبرنگار بهره‌برداری از 3 پروژه با اعتبار 49 میلیارد ریال در منطقه دو تأثیرگذاری چشمگیر روند تعریض و پروژه‌های ترافیکی در منطقه دو اقدام شهردار در جلب مشارکت معتمدین محلی قابل تقدیر است اجرای کارهای بزرگ در شهر با پرهیز از «خدشه به اعتماد مردم» و «تضییع بیت‌المال» آزاد سازی ملک در خیابان آیت الله کاشانی