تاریخ خبر:۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۶ تير | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

مدیرعامل سازمان زیباسازی مطرح کرد

بهسازی‌ دیواره های معابر اصلی و تاریخی شهر

مدیرعامل سازمان زیباسازی از بهسازی‌ دیواره های معابر اصلی و تاریخی شهر خبرداد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کاشان، با اشاره به بهسازی دیواره های معابر اصلی و تاریخی شهر به عنوان رویکرد مستمر سازمان، میزان عملیات انجام شده در این زمینه در ماه‌های نخستین سال را 250 متر مربع ذکر کرد.

محمدعلی پیراسته اظهار کرد: یکی از وظایف سازمان زیباسازی، بهسازی سیما و منظر شهری است که حذف زائد بصری، بررسی و کنترل نمای ساختمان ها و بهسازی جداره ها از اصلی ترین اقدامات سازمان در این حوزه محسوب می شود.

وی با یادآوری اینکه در ابتدای سال جاری دیواره های مختلفی در سطح شهر شناسایی شده است، گفت: این دیواره ها، به ترتیب اولویت، به بهسازی و نماسازی آن اقدام می گردد و در این راستا بهسازی دیوار زیارت ابی دردا در میدان آب و دیوار ابتدای خیابان شهیدان دقیقی (میدان کهنه) تاکنون صورت گرفته است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کاشان تصریح کرد: در بهسازی این جداره ها تلاش شده، از معماری اصیل منطقه کاشان الهام گرفته شود تا ضمن حفظ ارزش های بصری، هویت اصیل تاریخی کاشان نیز احیا گردد.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
میزبانی پارک جوان از خانواده‌های کاشانی با آب‌نمای کف‌خشک و موزیکال نخستین آب‌نمای کف‌خشک و موزیکال در کاشان به بهره‌برداری رسید اجرای پروژه‌های برخوردار از فناورهای روز در منطقه توسعه شهری بهره‌برداری از آب‌نمای کف‌خشک موزیکال در کاشان آیین ویژه تقدیر از مقام خبرنگار بهره‌برداری از 3 پروژه با اعتبار 49 میلیارد ریال در منطقه دو تأثیرگذاری چشمگیر روند تعریض و پروژه‌های ترافیکی در منطقه دو اقدام شهردار در جلب مشارکت معتمدین محلی قابل تقدیر است اجرای کارهای بزرگ در شهر با پرهیز از «خدشه به اعتماد مردم» و «تضییع بیت‌المال» آزاد سازی ملک در خیابان آیت الله کاشانی