تاریخ خبر:۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

به همت فرهنگسرای المهدی(عج) صورت گرفت

برگزاری کارگاه آموزشی «راز یک زندگی موفق» در ازناوه

فرهنگ سرای المهدی(عج) سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، در ادامه برگزاری سلسله کارگاه های آموزشی"گردش، تفریح و آموزش"، اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی"راز یک زندگی موفق" ویژه زوج های جوان منطقه راوند کرد.

در این برنامه آموزشی که در راستای تحکیم بنیان خانواده ، آموزش و توانمند سازی زوج های جوان، در اردوگاه فرهنگی ازناوه برگزار شد، کارشناس مسائل تربیتی به بیان تفاوت های زن و مرد که تاثیر بسیاری بر زندگی مشترک دارد اشاره کرد و گفت: زن و مرد برای زندگی با هم نیاز به شناخت تفاوت ها و چگونگی برقراری ارتباط دارند و برای افزایش تفاهم بهتر است تفاوت ها را به تشابه تبدیل کنند. 

در این برنامه آموزشی که سومین کارگاه از سلسله کارگاه های اجتماعی"گردش، تفریح و آموزش" فرهنگ سرای المهدی(عج) بود، سید رضا واجدی با بیان اینکه در فرهنگ اسلام، خانواده کانون مقدسی است و وظیفه شناسی و مسئولیت پذیری در قرآن و سنت بسیار تاکید شده است، اظهار کرد: تعامل زوجین در پذیرش مسئولیت های زندگی، مسیر را برای رشد و تعالی انسانیت و یک زندگی ایده آل هموار می کند.

وی، یادگیری مهارت های زندگی و شیوه مدیریتی زوجین در برابر مشکلات زندگی  را بسیار حائز اهمیت دانست و برخورداری زوجین از کمک‌های مشاورین را راهی برای تسهیل شرایط زندگی عنوان کرد.

شایان ذکر است در پایان کارگاه آموزشی نیم روزه"راز یک زندگی موفق" از زوجینی که طی رقابت به نگارش خوبی های همسر و خانواده همسر پرداخته و به سوال هایی که از مطالب ارائه شده توسط کارشناس برنامه مطرح شده بود پاسخ دادند با اهدا جوایز نفیس تقدیر شد.

گفتنی است با برنامه ریزی های صورت گرفته، سلسله کارگاه های آموزشی"گردش، تفریح و آموزش"طی همکاری مشترک فرهنگ سرای المهدی(عج)، اداره بهزیستی و سازمان اتوبوسرانی در فضاهای مفرح و سر سبز پارک ها و بوستان های شهر تشکیل می شود.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
میزبانی پارک جوان از خانواده‌های کاشانی با آب‌نمای کف‌خشک و موزیکال نخستین آب‌نمای کف‌خشک و موزیکال در کاشان به بهره‌برداری رسید اجرای پروژه‌های برخوردار از فناورهای روز در منطقه توسعه شهری بهره‌برداری از آب‌نمای کف‌خشک موزیکال در کاشان آیین ویژه تقدیر از مقام خبرنگار بهره‌برداری از 3 پروژه با اعتبار 49 میلیارد ریال در منطقه دو تأثیرگذاری چشمگیر روند تعریض و پروژه‌های ترافیکی در منطقه دو اقدام شهردار در جلب مشارکت معتمدین محلی قابل تقدیر است اجرای کارهای بزرگ در شهر با پرهیز از «خدشه به اعتماد مردم» و «تضییع بیت‌المال» آزاد سازی ملک در خیابان آیت الله کاشانی