تاریخ خبر:۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۰ تير | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

معتمد محله راوند:

با احیای محله پاچنار، روح زندگی در راوند دمیده شد

معتمد محله راوند در آیین بهره برداری از طرح احیاء و بازآفرینی محله تاریخی پاچنار راوند بیان کرد:با احیای محله پاچنار، روح زندگی در راوند دمیده شد.

حسین بوجاری در آیین بهره برداری از طرح احیاء و بازآفرینی محله تاریخی پاچنار راوند، آبادانی و عمرانی زمین را یکی از اهداف و مأموریت های خداوندی برای انسان دانست و  احیای بافت های فرسوده و تاریخی را نوعی بازگشت به خویش و ریشه قلمداد کرد.

وی با بیان اینکه با احیای پاچنار روح زندگی در راوند دمیده شد خاطرنشان کرد: چنین آبادانی که توسط شهرداری رقم خورده، باید از سوی مردم حفظ شود.

به گفته وی، قدمت ثبت تاریخی مسجد و آب انبار پاچنار بالغ بر 400 سال است و امیدواریم بهره برداری فرهنگی شایسته ای هم برای این مکان تاریخی صورت گیرد.

این معتمد ناحیه راوند تصریح کرد: شهرداری از مردم، برای مردم و در خدمت مردم است و انتظار می رود اهالی راوند با این نهاد عمومی و مردمی تعامل و همکاری لازم را داشته باشند.

گفتنی است، امروز همراه با بهره برداری از طرح احیای محله تاریخی پاچنار راوند، بهره برداری از دو خیابان درمنطقه دو نیز  صورت گرفت که این طرح ها از برنامه های #چلچراغ_توسعه محسوب می شود.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
جشنواره نمایش های آیینی سنتی فرصتی برای بازگشت به خویش است کاشان خاستگاه بخشی از هنرهای آیینی سنتی است دوره آموزشی آتش نشانی ویژه مسئولان مهدکودک‌های کاشان برگزار شد چلچراغ توسعه در ایستگاه ششم به طاهرآباد رسید میدان طاهرآباد می تواند عامل کاهش خطر در این نقطه حادثه خیز باشد اگر مردم و مدیریت شهری کنار هم باشند اتفاقات خوبی در جامعه رقم می خورد بهره برداری از 13.5 هزار متر مربع معابر فاز دو ناجی آباد شهرداری و سازمان فرهنگی اجتماعی دو بال ارتقای جامعه ششمین ایستگاه چلچراغ توسعه در طاهرآباد و فاز دو ناجی آباد برپا می شود تخریب و آزادسازی میزان در تعریض ملک در کوچه تقدیسی