تاریخ خبر:۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۰ تير | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

معتمد محله راوند:

با احیای محله پاچنار، روح زندگی در راوند دمیده شد

معتمد محله راوند در آیین بهره برداری از طرح احیاء و بازآفرینی محله تاریخی پاچنار راوند بیان کرد:با احیای محله پاچنار، روح زندگی در راوند دمیده شد.

حسین بوجاری در آیین بهره برداری از طرح احیاء و بازآفرینی محله تاریخی پاچنار راوند، آبادانی و عمرانی زمین را یکی از اهداف و مأموریت های خداوندی برای انسان دانست و  احیای بافت های فرسوده و تاریخی را نوعی بازگشت به خویش و ریشه قلمداد کرد.

وی با بیان اینکه با احیای پاچنار روح زندگی در راوند دمیده شد خاطرنشان کرد: چنین آبادانی که توسط شهرداری رقم خورده، باید از سوی مردم حفظ شود.

به گفته وی، قدمت ثبت تاریخی مسجد و آب انبار پاچنار بالغ بر 400 سال است و امیدواریم بهره برداری فرهنگی شایسته ای هم برای این مکان تاریخی صورت گیرد.

این معتمد ناحیه راوند تصریح کرد: شهرداری از مردم، برای مردم و در خدمت مردم است و انتظار می رود اهالی راوند با این نهاد عمومی و مردمی تعامل و همکاری لازم را داشته باشند.

گفتنی است، امروز همراه با بهره برداری از طرح احیای محله تاریخی پاچنار راوند، بهره برداری از دو خیابان درمنطقه دو نیز  صورت گرفت که این طرح ها از برنامه های #چلچراغ_توسعه محسوب می شود.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
احداث ساختمان پلاتو در فرهنگسرای مهر پیشرفت عملیات اجرایی 3 خانه فرهنگ در کاشان اجرای فاز نخست بازسازی خانه عباسیان با 15 میلیارد ریال اعتبار تخریب و آزاد‌سازی ملک در بلوار شهید اردهال اجرای عملیات بهسازی پیاده‌روها و معابر فرعی بلوار بهارستان آموزش‌های شهروندی موجب قانونمند شدن شهروندان می‌شود برگزاری مانورعملیاتی در مجتمع مسکونی توسط آتش نشانان کاشانی دوره پانزدهم زمان بلوغ جشنواره سراسری تئاتر مهر است توسعه و ارتقای جایگاه هنر کاشان هدف مهم جشنواره سراسری تئاتر مهر راه‌اندازی سازمان الکترونیکی و حذف کاغذ از چرخه مکاتبات در تمامی واحدهای شهرداری