تاریخ خبر:۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

پس از بازدید آتش‌نشانان از 22 مهدکودک مشخص شد

شرایط ایمنی نامطلوب 64 درصدی مهدکودک ها در کاشان

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی از شرایط ایمنی نامطلوب 64 درصدی مهدکودک ها در کاشان خبرداد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان کاشان با اشاره به کارشناسی، بازدید و ارزیابی مهد کودک های کاشان از حیث ایمنی توسط کارشناسان سازمان اظهار کرد: در این بازدید ها وضعیت ایمنی مهدها و محیط های پیرامونی مورد بررسی و نواقص و معایب احصاء و دستورالعمل های ایمنی جهت رفع نواقص به اداره بهزیستی ومسئولین مهدها ابلاغ شده است.

محمد مسعود چایچی بیان کرد: گروه های کارشناسی سازمان دراین بازدیدها پس از بررسی و ارزیابی وضعیت ایمنی این محل‌ها، آموزش و هشدارهای لازم را  در خصوص حوادث و اطفای حریق به مسئولین و کارکنان مهدکودک‌ها ارائه دادند.

وی گفت: دراین اقدام، که با هماهنگی اداره بهزیستی و مهد های تحت نظارت این اداره صورت گرفت ، چک لیست های تهیه شده مذکور برای ایمنی اجزای غیر سازه‌ای مهدکودک ها تنظیم و ازسوی کارشناسان سازمان  تکمیل و سطح خطرپذیری مهد کودک ها مشخص شد.

به گفته وی، پس از بازدید از 22مهد کودک،  وضعیت ایمنی حدود 64 درصداز آن ها در  شرایط  نامطلوب اعلام شده است.

این مسئول، با تأکید بر ارائه دستورالعمل های ویژه و اختصاصی برای رفع مشکلات موجود در مهدکودک‌ها، وضعیت حفاظ پنجره‌ها، زمینه های بروز برق گرفتگی، خروج اضطراری، سیستم گرمایشی و... را از جمله مواردی ذکر کرد که بررسی ها وآموزش‌های لازم در مورد آن صورت گرفته است.

چایچی فرسودگی  و تغییر مکان مکرر سالیانه برخی از این مهدکودک ها را یکی دیگر از مشکلاتی دانست که پس از بازدید‌های کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مشخص می شود.

وی با تاکید به اینکه همکاری و پیگیریهای مسئولین مربوطه دراداره بهزیستی درزمینه رفع معایب و نواقص ایمنی حائز اهمیت است، گفت : پس از اجرای دستورالعمل های ابلاغی، کارشناسان پیشگیری سازمان  مجددا  از این مهد کودک ها بازدید خواهند داشت  واجرایی شدن دستور العمل های صادره را برررسی خواهند کرد.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
احداث ساختمان پلاتو در فرهنگسرای مهر پیشرفت عملیات اجرایی 3 خانه فرهنگ در کاشان اجرای فاز نخست بازسازی خانه عباسیان با 15 میلیارد ریال اعتبار تخریب و آزاد‌سازی ملک در بلوار شهید اردهال اجرای عملیات بهسازی پیاده‌روها و معابر فرعی بلوار بهارستان آموزش‌های شهروندی موجب قانونمند شدن شهروندان می‌شود برگزاری مانورعملیاتی در مجتمع مسکونی توسط آتش نشانان کاشانی دوره پانزدهم زمان بلوغ جشنواره سراسری تئاتر مهر است توسعه و ارتقای جایگاه هنر کاشان هدف مهم جشنواره سراسری تئاتر مهر راه‌اندازی سازمان الکترونیکی و حذف کاغذ از چرخه مکاتبات در تمامی واحدهای شهرداری