تاریخ خبر:۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان خبر داد

آغاز عملیات زیرسازی و آسفالت خیابان صنیع الملک

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان از آغاز عملیات زیرسازی و آسفالت خیابان صنیع‌الملک (کتابچی) خبر داد.

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان اظهار کرد: باتوجه به سیاست شهرداری منطقه دو مبنی بر احیا و توسعه و بازآفرینی معابرشهری منطقه، عملیات زیرسازی و آسفالت خیابان صنیع الملک در دستور کار حوزه معاونت عمران و ترافیک منطقه قرار گرفت.

احمد شاه بالایی افزود: عدم زیرسازی و کیفیت مناسب آسفالت در زمان‌های گذشته و حفاری‌های زیاد و همچنین ناهمواری خیابان، فرونشست‌هایی را در این محور در پی داشته که با وجود دغدغه مندی اهالی و شهروندان، شهرداری منطقه در صدد حل این مهم با زیرسازی و آسفالت مناسب برآمد تا بتواند این مشکل را به صورت اساسی حل کند.
 
وی در ادامه رضایت‌مندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری منطقه دانست و گفت: تلاش مجموعه شهرداری منطقه بر این است که در کوتاه‌ترین بازه زمانی با اتمام عملیات زیرسازی و آسفالت خیابان‌مذکورموجبات خشنودی همشهریان را فراهم کند.

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان، وجود چند مدرسه و مرکز آموزشی و تردد زیاد شهروندان از این خیابان به عنوان محور مواصلاتی از جمله محور مواصلاتی خیابان آیت الله کاشانی و خیابان مفتح و نیز کمک به کاهش بارترافیکی محورهای موجود را از جمله مواردی برشمرد که ضرورت و لزوم زیرسازی و آسفالت خیابان را مضاعف کرد.
 
شاه بالایی، اولویت بندی عملیات راهسازی این معبر، براساس درخواست های مردمی و اعلام نظر معتمدین و سرمایه های اجتماعی ناحیه دو را به عنوان یکی از سیاست های پیش روی منطقه در سال جاری ذکر کرد.

وی، مساحت زیرسازی این خیابان را بیش از 6 هزار مترمربع عنوان کرد و افزود: عملیات زیرسازی خیابان مذکور با اعتباری بالغ بر 1.5 میلیارد ریال و از محل اعتبارات عمرانی شهرداری منطقه انجام می گردد.

شاه بالایی ضمن عذرخواهي از شهروندان به دليل مشكلات  پيش آمده در تردد اهالي و ساكنين منطقه و شهروندان در حين اجراي اين پروژه، از صبر و شكيبايي مردم و اهالي منطقه كمال تشكر و قدرداني کرد.

 این مسئول متذکر شد: بدون تعامل و همکاری شهروندان رسیدن به این مهم امکان پذیر نبوده و قدر مسلم همکاری و همراهی شهروندان با شهرداری در اجرای هرچه بهتر برنامه های پیش رو،باعث توسعه و تعالی شهر در همه زمینه ها خواهد شد.

برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
جشنواره نمایش های آیینی سنتی فرصتی برای بازگشت به خویش است کاشان خاستگاه بخشی از هنرهای آیینی سنتی است دوره آموزشی آتش نشانی ویژه مسئولان مهدکودک‌های کاشان برگزار شد چلچراغ توسعه در ایستگاه ششم به طاهرآباد رسید میدان طاهرآباد می تواند عامل کاهش خطر در این نقطه حادثه خیز باشد اگر مردم و مدیریت شهری کنار هم باشند اتفاقات خوبی در جامعه رقم می خورد بهره برداری از 13.5 هزار متر مربع معابر فاز دو ناجی آباد شهرداری و سازمان فرهنگی اجتماعی دو بال ارتقای جامعه ششمین ایستگاه چلچراغ توسعه در طاهرآباد و فاز دو ناجی آباد برپا می شود تخریب و آزادسازی میزان در تعریض ملک در کوچه تقدیسی