تاریخ خبر:۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۳ خرداد | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

رئیس شورای ترافیک استان اصفهان:

در جلسه شورای ترافیک استان تعداد زیادی از کارشناسان و اعضا، موافق اجرای طرح بودند /در جلسه هفته آینده نتیجه رأی‌گیری به عنوان مصوبه ابلاغ می شود

رئیس شورای ترافیک استان اصفهان بیان کرد:در جلسه شورای ترافیک استان تعداد زیادی از کارشناسان و اعضا، موافق اجرای طرح بودند.

حجت الله غلامی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان به عنوان رئیس شورای ترافیک استان اصفهان، در خصوص جلسه امروز این شورا در کاشان، در گفت وگویی نکاتی مطرح کرد که بخش هایی از آن را با هم می خوانیم:

تعداد زیادی از کارشناسان و اعضای شورای ترافیک موافق اجرای طرح بودند که با توجه به تعداد موافقین اعضای شورای ترافیک می توانستیم رأی گیری کرده و سپس پروژه را جمع بندی کنیم. 

در جلسه چهارشنبه آینده بعد از ارائه موضوع و انجام مذاکرات، طرح به رأی گیری گذاشته شده و هر آنچه که رأی اعضای شورای ترافیک استان باشد به عنوان مصوبه ابلاغ می شود.

مشاور مترا، به طور کامل از طرح دفاع کرده، نقطه نظرات خوبی در مورد طرح داشته و مطالعات گسترده ای را در مورد آن انجام داده است.مهم ترین موضوع این است که مطالعات مشاور مبتنی بر طرح های فرادستی (طرح های جامع و تفصیلی) است.

مشاور هگزا نیز یکی از مهم ترین مشاورهای پل ساز کشور و فعال در مقیاس بین المللی مسئول طراحی پل زیرگذر شده است.علاوه بر مترا و هگزا، از کارشناسان محلی نیز استفاده شده کارشناسانی که نزدیک 25 سال در طرح های ترافیکی استان فعالیت داشته اند.

محور مورد بحث در پروژه، در طرح جامع به صورت تقاطع غیرهمسطح پیش بینی شده و عملا هر مشاوری که کار ترافیکی را عهده دار شود باید این محور را به عنوان یکی از محورهای شریانی درجه یک هست باید بر اساس طرح های فرادست چاره اندیشی کند.

با توجه به موانعی که یکی پس از دیگری بر سرراه پروژه های اجرایی وجود دارد و در شرایط سخت و رکود شدید، اینکه شهرداری ایستاده و از بزرگ ترین پروژه شهری حمایت می کند شایسته تقدیر است.

برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
جلوگیری از آتش سوزی کفش فروشی در خیابان اباذر افزایش 90 درصدی بودجه عمرانی منطقه چهار در سال 99 هشدار آتش‌نشانی نسبت به افزایش آتش‌سوزی مزارع کاشان اجرای بیش از 30 پروژه فعال عمرانی در منطقه سه دوربرگردان بلوار ساحلی به درب اصفهان در پیچ آخر خروج فاز یک ناجی‌آباد از محرومیت و بن‌بست با اقدامات عمرانی شهرداری اجرای مراحل تکمیلی پروژه علامه فیض کاشانی(ره) نمی‌توان مشکلات ده‌ها ساله‌ را در یک دوره مدیریت شهری حل کرد عملیات آتش نشانان در پی سقوط کارگر ۴۱ ساله به‌روز رسانی نقشه هوایی شهر با استفاده از تکنولوژی‌‎های جدید