تاریخ خبر:۱۳۹۸ يکشنبه ۱۹ خرداد | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان خبر داد

آزادسازی 16 میلیارد ریالی دو پلاک در محور امیرکبیر

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان از آزادسازی دو پلاک در طرح ترافیک با اعتباری بالغ بر 16 میلیارد ریال در محور امیرکبیر خبر داد.

احمد شاه بالایی اظهار کرد: آزادسازی راهبردی برای رهایی از ترافیک شهری است و با توجه به موقعیت منطقه دو، آزادسازی املاک مذکور در دستور کار قرار گرفت.

وی در ادامه با اشاره به لزوم باز گشایی محور امیرکبیرافزود: هزینه  این آزادسازی ها از محل اعتبارات شهرداری منطقه دو انجام شده است.

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان، مساحت املاک مذکور را با اعیانی 302 متر مربع ذکر کرد و در پایان ضمن قدردانی از صبر و شکیبایی و همکاری شهروندان در زمینه آزادسازی‎ها گفت: انتظار می رود تا با مشارکت و تعامل شهروندان بستر پیشبرد طرح های عمرانی و خدماتی در سطح منطقه در سال جدید فراهم گردد و با پررنگ‌ تر شدن هرچه بیشتر این تعاملات، روند پیشرفت فیزیکی پروژه‌های عمرانی شتاب بیشتری به خود بگیرد.

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
نخستین آب‌نمای کف‌خشک و موزیکال در کاشان به بهره‌برداری رسید اجرای پروژه‌های برخوردار از فناورهای روز در منطقه توسعه شهری بهره‌برداری از آب‌نمای کف‌خشک موزیکال در کاشان آیین ویژه تقدیر از مقام خبرنگار بهره‌برداری از 3 پروژه با اعتبار 49 میلیارد ریال در منطقه دو تأثیرگذاری چشمگیر روند تعریض و پروژه‌های ترافیکی در منطقه دو اقدام شهردار در جلب مشارکت معتمدین محلی قابل تقدیر است اجرای کارهای بزرگ در شهر با پرهیز از «خدشه به اعتماد مردم» و «تضییع بیت‌المال» آزاد سازی ملک در خیابان آیت الله کاشانی یک ساختمان و 2 معبر پروژه‌های نهمین هفته چلچراغ توسعه