تاریخ خبر:۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

دیدار مدیر منطقه ۵ با مردم در مسجد عترت

مدیر منطقه پنج شهرداری در قالب جشنواره شب‌های نورانی محلات که از سری برنامه‌های روزگار وصل است با مردم راوند در مسجد عترت دیدار کرد.

در سیزدهمین شب ماه مبارک رمضان ابوذرمیرزا بیگی در قالب جشنواره شب‌های نورانی محلات که از سری برنامه‌های روزگار وصل است با مردم راوند در مسجد عترت دیدار کرد. 

آشنایی کودکان با مجموعه وظایف گسترده شهرداری، توصیه‌های مدیر منطقه به دانش آموزان در زمینه شهر و شهرداری و شهربانی، مسابقه مقاله نویسی درباره نقش شهرداری در زندگی مردم، بیان طرح‌های در دست اقدام  و گزارشی از فعالیت‌های انجام پذیرفته شهرداری و بیان مطالبات و انتظارات مردم نسبت به منطقه راوند در این دیدار صورت گرفت.

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
نخستین آب‌نمای کف‌خشک و موزیکال در کاشان به بهره‌برداری رسید اجرای پروژه‌های برخوردار از فناورهای روز در منطقه توسعه شهری بهره‌برداری از آب‌نمای کف‌خشک موزیکال در کاشان آیین ویژه تقدیر از مقام خبرنگار بهره‌برداری از 3 پروژه با اعتبار 49 میلیارد ریال در منطقه دو تأثیرگذاری چشمگیر روند تعریض و پروژه‌های ترافیکی در منطقه دو اقدام شهردار در جلب مشارکت معتمدین محلی قابل تقدیر است اجرای کارهای بزرگ در شهر با پرهیز از «خدشه به اعتماد مردم» و «تضییع بیت‌المال» آزاد سازی ملک در خیابان آیت الله کاشانی یک ساختمان و 2 معبر پروژه‌های نهمین هفته چلچراغ توسعه