تاریخ خبر:۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان خبر داد

لکه گیری بیش از 3 هزار متر مربع از معابر از ابتدای سال تاکنون

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان از لکه گیری بیش از 3 هزار متر مربع از معابر از ابتدای سال تاکنون خبر داد.

احمد شاه بالایی از لکه گیری بیش از ۳۲۰۰ متر مربع از معابر منطقه ۲ از ابتدای سال تاکنون خبر داد و گفت برای این سطح لکه گیری بیش از ۲۰۰ تن آسفالت استفاده شده است.

وی با توجه به بارندگی های شدید در سال گذشته اظهار کرد: لزوم لکه گیری و بهسازی برخی از معابر با توجه به بارندگی های شدید و تماس شهروندان با سامانه ۱۳۷ احساس شد و در دستور کار قرار گرفت.

شاه بالایی ضمن درخواست از شهروندان مبنی بر حفظ ارتباط شان با سامانه ۱۳۷ اذعان کرد: نقش معتمدین محلی در مشورت برای اجرای پروژه ها بی تاثیر نبوده است.

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
آغاز عملیات زیرسازی و آسفالت خیابان صنیع الملک خواهرخواندگی کاشان با یکی از شهرهای فرانسه/انتقال تجربیات خطه نخستین ها در حفظ اصالت گذشته امروز کاشانی ها پیشگام حفظ میراث گذشته‎‌شان هستند/ایران ثروتمند قادر به حل مشکلات خود است نصب ۴۲۰ تابلو و نامگذاری ۴۰ معبر در سه ماه گذشته اجرای طرح شبانه در برخی از خطوط سازمان اتوبوسرانی کاشان کارکنان سه مرکز درمانی و آموزشی، نکات ایمنی و آتش نشانی را فرا گرفتند لتحر پیش‌گام در مدیریت مشارکتی «زیرگذر بزرگ شهر» پشتوانه های قانونی لازم را دارد در جلسه شورای ترافیک استان تعداد زیادی از کارشناسان و اعضا، موافق اجرای طرح بودند /در جلسه هفته آینده نتیجه رأی‌گیری به عنوان مصوبه ابلاغ می شود با توجه به موافقین، می‌توانستیم رأی گیری و به جمع بندی نهایی برسیم