تاریخ خبر:۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۸ فروردين | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

در سال ۹۷ انجام شد

اجرای ۱۳۳ هزار متر مربع آسفالت در معابر منطقه پنج

مدیر منطقه پنج شهرداری کاشان از اجرای ۱۳۳ هزار متر مربع آسفالت معابر این منطقه خبر داد.

مدیر منطقه پنج شهرداری کاشان از اجرای ۱۳۳ هزار متر مربع آسفالت معابر این منطقه خبر داد و گفت: با توجه به اینکه یکی از ورودی‌های اصلی کاشان در این منطقه واقع شده است، لزوم بهسازی معابر اصلی به ویژه بلوار شهدای خزاق احساس شد.

ابوذر میرزابیگی افزود: همچنین برای رفاه حال شهروندان در معابر فرعی و اصلی خزاق، راوند، طاهر آباد و بلوار قطب راوندی پوشش آسفالت با هزینه ای نزدیک به ۵۵ میلیارد ریال صورت گرفته است.

وی به اجرای بلوک فرش در سال ۱۳۹۷ اشاره کرد و گفت: اجرای بلوک فرش برای ۳۵ هزار متر مربع از معابر این منطقه با هزینه‌ای بالغ بر ۱۷ میلیارد ریال نیز انجام پذیرفته است.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
چلچراغ توسعه در ایستگاه ششم به طاهرآباد رسید میدان طاهرآباد می تواند عامل کاهش خطر در این نقطه حادثه خیز باشد اگر مردم و مدیریت شهری کنار هم باشند اتفاقات خوبی در جامعه رقم می خورد بهره برداری از 13.5 هزار متر مربع معابر فاز دو ناجی آباد شهرداری و سازمان فرهنگی اجتماعی دو بال ارتقای جامعه ششمین ایستگاه چلچراغ توسعه در طاهرآباد و فاز دو ناجی آباد برپا می شود تخریب و آزادسازی میزان در تعریض ملک در کوچه تقدیسی شیوه مدیریت مشارکتی کاشان می‌تواند الگوی مناسبی برای همدان باشد کاشان همواره به پشتوانه مردم خویش اداره می شود احیای خانه‌های تاریخی در کاشان به یک فرهنگ تبدیل شده است