تاریخ خبر:۱۳۹۸ سه شنبه ۲۷ فروردين | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

در سال 97 صورت پذیرفت

بیش از 18 میلیارد ریال هزینه جدول گذاری و بلوک فرش در منطقه دو

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان از اجرای بیش از 10 هزار و 120 متر طول جدول‌گذاری و 22 هزار و 910 متر مربع بلوک فرش در سال 97 خبر داد.

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان از اجرای بیش از 10 هزار و 120 متر طول جدول‌گذاری و 22 هزار و 910 متر مربع بلوک فرش  در سال 97 خبر داد و اظهار کرد: برای بهسازی بلوک فرش و جدول گذاری معابر سطح منطقه بالغ بر 18 میلیارد و 539 میلیون ريال از محل اعتبارات عمرانی منطقه دو هزینه شده است.

احمد شاه بالایی، تسهیل در تردد و عبور و مرور، ساماندهی و زیباسازی فضاهای شهری و مناسب‌سازی  پیاده‌‌روها و جداول خیابان‌های سطح منطقه را از اهداف بهسازی بلوک فرش و جدول گذاری برشمرد و عنوان کرد: این اقدام با هدف ارتقای سطح کیفی معابر و بهسازی مناظر شهری انجام شده است.

وی تصریح کرد: بهسازی پیاده روهای بلوارکشاورز، خیابان میرزایی،کردمیل، پیاده‌روسازی 16متری قیومی، بلوک فرش بلوارگلستان، جداول گذاری و بلوک فرش خیابان کارگر و بلوک فرش خیابان بهارستان از جمله معابری بوده که عملیات مذکور در آن انجام شده است.

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان در ادامه  اجرای بیش از یک هزار و 100 متر طول جدول‌گذاری و 3 هزار و 300 متر مربع بلوک فرش پیاده رو خیابان آیت اله طالقانی را به عنوان یکی از پروژه های مصوب و پیشنهادی معتمدین و سرمایه های اجتماعی در سال 97 برشمرد و گفت: برای بهسازی بلوک فرش و جدول گذاری این خیابان اعتباری بالغ بر دو میلیارد و 300  میلیون ريال هزینه گردیده است.

شاه بالایی، افزود: در این پروژه، جداول و بلوک فرش فرسوده خیابان آیت الله طالقانی جمع آوری و جداول و بلوک فرش جدید جایگزین آن شد.وی همچنین اجرای خط عبور روشندلان را از دیگر اقدامات این طرح عمرانی برشمرد.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
استقرار راهنمایان گردشگری در بناهای تاریخی شهرداری لکه‌گیری و ترمیم آسفالت معابر منطقه پنج شهری کاشان حرکت 15 کیومتری جاروهای پاکیزگی بر زمین کاشان نیروهای نظامی و انتظامی ضامن آرامش و امنیت مردم‌ هستند جمع آوری بیش از22 هزار تن زباله در سال 97 اعزام محموله‌ کمک کاشانی‌ها به سیل‌زدگان جنوب کشور اجرای ۱۳۳ هزار متر مربع آسفالت در معابر منطقه پنج بیش از 18 میلیارد ریال هزینه جدول گذاری و بلوک فرش در منطقه دو انعقاد 102قرارداد در حوزه پیمان و رسیدگی منطقه پنج اجرای طرح نظرسنجی از گردشگران نوروزی کاشان