تاریخ خبر:۱۳۹۸ دوشنبه ۲۶ فروردين | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

در سال ۹۷ صورت گرفت

آسفالت بیش از نیم‌میلیون متر مربع از معابر کاشان

معاون فنی و عمرانی شهرداری کاشان گفت:در سال گذشته آسفالت بیش از نیم‌میلیون متر مربع از معابر کاشان انجام شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری کاشان با بیان اینکه  در سال ۹۷، ۵۲۸ هزار متر مربع اجرای آسفالت در سطح شهر انجام شده، اظهار کرد: از این میزان،  ۳۳۶ هزار مترمربع معابر کاشان به صورت مکانیزه و بقیه به صورت دستی و لکه گیری بوده است.

بهروز گرانمایه با اشاره به اینکه برای اجرای آسفالت در سال گذشته بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال هزینه صرف شده است، تصریح کرد: برای این میزان مساحت، ۵۹ هزار و ۴۲۴ تن آسفالت به کار رفته است.

وی بیشترین میزان اجرای آسفالت را ۱۵هزار و ۹۰۷ تن در منطقه دو عنوان و اذعان کرد: منطقه پنج با ۱۵هزار و ۱۰۴ تن،  منطقه چهار با ۱۰ هزار و ۹۷ تن، منطقه سه با ۱۰ هزار و ۶۱۱ تن و منطقه یک هفت هزار و ۷۰۶ تن عناوین بعدی بیشترین میزان آسفالت در سال گذشته را به خود اختصاص دادند.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
به‌روز رسانی نقشه هوایی شهر با استفاده از تکنولوژی‌‎های جدید تعطیلی اماکن تاریخی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در عید فطر اجرای اتوماسیون‌ ثبت درخواست‌های صدور پروانه در شهرداری جمع‌آوری ۱۷۰ تن پسماند پوشال کولر از منطقه سه بهره‌برداری از فاز نخست فیبر نوری شهرداری کاشان شهروندان در عید فطر به هیچ‌کدام از آرامستان‌های شهر مراجعه نکنند مراسم عيد سعید فطر امسال بر مزار اموات برگزار نمی‌شود تناسب و هم‌فکری مولفه ازدواج پایدار است زیر سازی بیش از ۲۱۴ هزار متر مربع از معابر منطقه پنج شهرداری رفع سدمعبر پشتوانه شرعی دارد