تاریخ خبر:۱۳۹۸ دوشنبه ۲۶ فروردين | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

به صورت روزانه صورت می‌گیرد

تولید 150 تا 200 تن آسفالت برای ترمیم آسفالت معابر کاشان

مدیرعامل سازمان عمران و بهسازی شهرداری کاشان، از تولید 150 تا 200 تن آسفالت به طور متوسط در هر روز برای لکه‌گیری و ترمیم آسفالت معابر شهر خبر داد.

امین چناری با اشاره به آغاز لکه‌گیری و ترمیم آسفالت معابر در مناطق پنج گانه شهری اظهار کرد: آسفالت مورد نیاز این فرآیند با توجه به درخواست مناطق پنج‌گانه و نیازی که نسبت به اصلاح آسفالت معابر در محدوده خود ارائه می‌کنند، تولید و به آنان عرضه می‌شود.

وی با یادآوری عدم تولید آسفالت کارخانه‌های آسفالت سطح شهر در ابتدای سال جدید خاطرنشان کرد: پس از تأکید جدی شهردار کاشان نسبت به رفع نواقص آسفالت معابر و تسریع در ترمیم آن، بلافاصله تأمین آسفالت مورد نیاز در دستور کار قرار گرفت.

مدیرعامل سازمان عمران و بهسازی شهرداری کاشان، بارندگی‌های بهاری را یکی از عوامل بروز مشکل آسفالت در برخی معابر دانست و عملیات لکه‌گیری و ترمیم را در راستای جلوگیری از تخریب بیشتر آسفالت مهم قلمداد کرد.

چناری با یادآوری نقش معاونت فنی و عمران و نیز مناطق پنج گانه در اجرای این فرآیند متذکر شد: علاوه بر سامانه مردمی 137، بازدیدهای میدانی توسط مناطق به صورت روزانه صورت می‌گیرد تا نسبت به اعلام آسفالت مورد نیاز برای ترمیم معابر دارای مشکل اقدام سریع صورت گیرد.

وی با تأکید بر پیش‌بینی آسفالت کافی برای ترمیم معابر گفت: کارخانه قادر به تولید چند برابر میزان تقاضا به صورت روزانه است و در صورت تأمین قیر مورد نیاز، از نظر تولید آسفالت مشکلی وجود ندارد.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
استقرار راهنمایان گردشگری در بناهای تاریخی شهرداری لکه‌گیری و ترمیم آسفالت معابر منطقه پنج شهری کاشان حرکت 15 کیومتری جاروهای پاکیزگی بر زمین کاشان نیروهای نظامی و انتظامی ضامن آرامش و امنیت مردم‌ هستند جمع آوری بیش از22 هزار تن زباله در سال 97 اعزام محموله‌ کمک کاشانی‌ها به سیل‌زدگان جنوب کشور اجرای ۱۳۳ هزار متر مربع آسفالت در معابر منطقه پنج بیش از 18 میلیارد ریال هزینه جدول گذاری و بلوک فرش در منطقه دو انعقاد 102قرارداد در حوزه پیمان و رسیدگی منطقه پنج اجرای طرح نظرسنجی از گردشگران نوروزی کاشان