تاریخ خبر:۱۳۹۷ يکشنبه ۲۶ اسفند | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

سایر دستگاه ها چون شهرداری به ظرفیت مردمی اعتماد کنند

معتمد ناحیه۲ منطقه ۴شهرداری کاشان در آیین تقدیر از معتمدین محله‌ها اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که جامعه ما درگیر آن است، واقف نبودن مردم به حقوق خودشان است.

احمدیان معتمد ناحیه۲ منطقه ۴شهرداری کاشان در آیین تقدیر از معتمدین محله‌ها اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که جامعه ما درگیر آن است، واقف نبودن مردم به  حقوق خودشان است.

وی افزود: افتخار می کنیم به شهرداری که پایه‌گذار این طرح بود و آن را علی رغم تمامی مشکلات با جدیت ادامه داد.

این معتمد محله با اشاره به لزوم اعتماد به ظرفیت های مردمی از سوی مسئولان و مدیران دستگاه ها و ادارات گفت: مردم مشکلات زیادی از جمله مشکلات بهداشتی ورزشی اقتصادی دارند و اگر مدیران دیگر ادارات هم در نشست‌هایی کنار مردم جمع می‌شدند مشکلات کم‌تری داشتیم.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
نیروهای نظامی و انتظامی ضامن آرامش و امنیت مردم‌ هستند جمع آوری بیش از22 هزار تن زباله در سال 97 اعزام محموله‌ کمک کاشانی‌ها به سیل‌زدگان جنوب کشور اجرای ۱۳۳ هزار متر مربع آسفالت در معابر منطقه پنج بیش از 18 میلیارد ریال هزینه جدول گذاری و بلوک فرش در منطقه دو انعقاد 102قرارداد در حوزه پیمان و رسیدگی منطقه پنج اجرای طرح نظرسنجی از گردشگران نوروزی کاشان تولید 150 تا 200 تن آسفالت برای ترمیم آسفالت معابر کاشان کاهش ۶درصدی پسماند در منطقه چهار آسفالت بیش از نیم‌میلیون متر مربع از معابر کاشان