تاریخ خبر:۱۳۹۷ شنبه ۱۵ دي | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

مدیرمنطقه چهار شهرداری کاشان خبرداد

اصلاح طرح ترافیکی تقاطع بعثت و خیابان شهیدقاسمیه

مدیرمنطقه چهار شهرداری کاشان از اصلاح طرح ترافیکی تقاطع بعثت و خیابان شهید قاسمیه خبرداد.

ابوالفضل ساروقیان با توجه به درخواست معتمدین ناحیه یک این منطقه نسبت به اصلاح طرح ترافیکی تقاطع بعثت و قاسمیه اظهار کرد: این پروژه با هدف رفع خطر ترافیکی با اعتباری بالغ بر 3میلیارد ریال در حال اجراست.

وی تصریح کرد: زیرسازی این پروژه چهار هزار متر مربع بوده و بیش از هزار متر طول جدولگذاری خواهد داشت، همچنین آسفالت ریزی آن پس از عملیات زیرسازی انجام خواهد شد.

مدیرمنطقه چهار شهرداری کاشان از شهروندان به ویژه ساکنین خیابان بعثت که با صبر و شکیبایی خود مجموعه مدیریت شهری را یاری می نمایند، تقدیر کرد.

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
تقویت مشارکت‌‌جویی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر مدیریت مصرف نخستین گام در کاهش پسماند است بیش از 9 هزار مترمربع بتن‌ریزی در سطح معابر فرعی منطقه دو پروژه زیرگذر در طلایی‌ترین زمان خود بعد از یک دهه طرح مطالعاتی اجرا شد برگزاری جشنواره شهروندی پسماند و بازیافت با عنوان "زیستاک" تملک بیش از 60 هکتار زمین در محدوده شهری مردم جبهه نخست مقابله با تخریب‌گران زیبایی شهر هستند «انتقام سخت» یکی از جلوه‌های موفقیت نظام اسلامی بود انجام اقدامات استقبال از بهار با محوریت ارتقای «زیبایی» و «نظم و انضباط»شهری برگزاری سمپوزیوم مجسمه‌سازی متناسب با غنای فرهنگی و تاریخی کاشان