تاریخ خبر:۱۳۹۷ شنبه ۱۵ دي | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

مدیرمنطقه چهار شهرداری کاشان خبرداد

اصلاح طرح ترافیکی تقاطع بعثت و خیابان شهیدقاسمیه

مدیرمنطقه چهار شهرداری کاشان از اصلاح طرح ترافیکی تقاطع بعثت و خیابان شهید قاسمیه خبرداد.

ابوالفضل ساروقیان با توجه به درخواست معتمدین ناحیه یک این منطقه نسبت به اصلاح طرح ترافیکی تقاطع بعثت و قاسمیه اظهار کرد: این پروژه با هدف رفع خطر ترافیکی با اعتباری بالغ بر 3میلیارد ریال در حال اجراست.

وی تصریح کرد: زیرسازی این پروژه چهار هزار متر مربع بوده و بیش از هزار متر طول جدولگذاری خواهد داشت، همچنین آسفالت ریزی آن پس از عملیات زیرسازی انجام خواهد شد.

مدیرمنطقه چهار شهرداری کاشان از شهروندان به ویژه ساکنین خیابان بعثت که با صبر و شکیبایی خود مجموعه مدیریت شهری را یاری می نمایند، تقدیر کرد.

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
میزبانی پارک جوان از خانواده‌های کاشانی با آب‌نمای کف‌خشک و موزیکال نخستین آب‌نمای کف‌خشک و موزیکال در کاشان به بهره‌برداری رسید اجرای پروژه‌های برخوردار از فناورهای روز در منطقه توسعه شهری بهره‌برداری از آب‌نمای کف‌خشک موزیکال در کاشان آیین ویژه تقدیر از مقام خبرنگار بهره‌برداری از 3 پروژه با اعتبار 49 میلیارد ریال در منطقه دو تأثیرگذاری چشمگیر روند تعریض و پروژه‌های ترافیکی در منطقه دو اقدام شهردار در جلب مشارکت معتمدین محلی قابل تقدیر است اجرای کارهای بزرگ در شهر با پرهیز از «خدشه به اعتماد مردم» و «تضییع بیت‌المال» آزاد سازی ملک در خیابان آیت الله کاشانی