تاریخ خبر:۱۳۹۷ يکشنبه ۹ دي | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

نویسنده کتاب من و پارک:

آموزش مستقیم به کودک ثمربخش نیست

نویسنده کتاب من و پارک در مراسم رونمایی از این کتاب و سایر کتاب های منتشر شده از سوی نشر سوره تماشا در سال 97 اظهار کرد:آموزش مستقیم به کودک ثمربخش نیست.

نویسنده کتاب من و پارک( آموزش صحیح خرابکاری 1) در مراسم رونمایی از این کتاب و سایر کتاب های منتشر شده از سوی نشر سوره تماشا در سال 97 اظهار کرد: واقعیت این است که آموزش مستقیم به کودک ثمربخش نبوده و نمی تواند دارای کارکرد مناسب آموزشی برای کودک باشد.

شوکا داعیه خاطرنشان کرد: کتاب من و پارک در حقیقت تمام اتفاقات ممکن برای کودکی در یک تفریح و فعالیت روزمره را روایت می کند و بدون نصیحت و پند و اندرز تنها از کودک می پرسد اگر فردا دوباره به آن پارک قدم بگذارد از آن لذت می برد؟
محمدعلی حیدری مدیرمسئول انتشارات سوره تماشا، نیز در این مراسم با بیان اینکه  ناشران شهرستانی در حوزه کتاب به دلیل شرایط موجود نمی توانند تخصصی کار کنند تصریح کرد: با این وجود نشر سوره تماشا تلاش کرده همواره دغدغه خود نسبت به فرهنگ و تاریخ را حفظ کند.

در این مراسم از آثار چاپ اول انتشارات سوره تماشا در سال 97 با حضور مولفین، مسئولان  فرهنگی و اهالی فرهنگ و ادب رونمایی شد.
سیصد و هفتاد و هفتمین نمایشگاه کتاب استانی و سومین نمایشگاه سراسری کتاب کاشان تا یازدهم دی ماه جاری در حال برگزاری است.
برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
اجرای حدود 6.5 میلیارد ریال جدول‌گذاری و بلوک فرش در منطقه دو تنها با عشق به نجات انسان‌ها می‌‌توان سختی‌های آتش نشانی را تحمل کرد مانور شهدای آتش‌نشان در مجتمع تجاری اداری امیرکبیر برگزار شد بی‌سابقه، کیفی‌تر و در عین حال سخت‌تر از پروژه‌های عمرانی شهر در سالیان گذشته 120 میلیون تومان هزینه روزانه تنظیف شهر بهره‌برداری از دو خودروی آتش‌نشانی و تجهیزات کامل عملیاتی بهره‌برداری از نخستین ایستگاه آتش‌نشانی خیرساز در کاشان تأمین تجهیزات سه سال اخیر آتش‌نشانی بیشتر از یک دهه گذشته گردآوری بانک اطلاعاتی نیازهای ایمنی کاشان آغاز دوره آموزشی نیروهای عملیاتی جدید سازمان آتش‌نشانی کاشان