تاریخ خبر:۱۳۹۷ سه شنبه ۱۰ مهر | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

قطار اندیشه های فرهنگی شهرداری کاشان، به منطقه یک رسید

مدیرمنطقه ویژه بافت تاریخی فرهنگی گفت: قطار اندیشه های فرهنگی شهرداری کاشان، به منطقه یک رسید .

مدیرمنطقه ویژه بافت تاریخی فرهنگی گفت: آثار مولفین شاغل در شهرداری کاشان که چندی پیش طی آیینی از آنها با حضور شهردار محترم کاشان رونمایی شد امروز در کتابخانه منطقه یک در معرض عموم قرار گرفت تا بُعدی دیگر از ظرفیت نیروهای زحمتکش شهرداری کاشان برای اهالی فرهنگ و هنر نمایان شود.

محمدحسین واحدیان بیان کرد: اگر در "پایتخت کتاب ایران" هر نهاد، سازمان و فردی یک قدم در جهت معرفی کتاب و ترویج این فرهنگ غنی فراموش شده بردارد، مبحث کتاب و سرانه مطالعه آن تعریف دیگری خواهد داشت. 

به گفته وی اکنون آثار یازده مولف شاغل شهرداری کاشان در منطقه یک به نمایش درآمده تا ضمن تبادل اندیشه های این همکاران ، ظرفیت های غنی و گمنام شهر نیز کشف و معرفی شود.
مدیرمنطقه یک شهرداری کاشان از گسترش کتابخانه منطقه یک جهت معرفی بیشتر کتب از کاشان ، مفاخر و مشاهیر این شهر تاریخ ساز خبر داد.

برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
آغاز عملیات زیرسازی و آسفالت خیابان صنیع الملک خواهرخواندگی کاشان با یکی از شهرهای فرانسه/انتقال تجربیات خطه نخستین ها در حفظ اصالت گذشته امروز کاشانی ها پیشگام حفظ میراث گذشته‎‌شان هستند/ایران ثروتمند قادر به حل مشکلات خود است نصب ۴۲۰ تابلو و نامگذاری ۴۰ معبر در سه ماه گذشته اجرای طرح شبانه در برخی از خطوط سازمان اتوبوسرانی کاشان کارکنان سه مرکز درمانی و آموزشی، نکات ایمنی و آتش نشانی را فرا گرفتند لتحر پیش‌گام در مدیریت مشارکتی «زیرگذر بزرگ شهر» پشتوانه های قانونی لازم را دارد در جلسه شورای ترافیک استان تعداد زیادی از کارشناسان و اعضا، موافق اجرای طرح بودند /در جلسه هفته آینده نتیجه رأی‌گیری به عنوان مصوبه ابلاغ می شود با توجه به موافقین، می‌توانستیم رأی گیری و به جمع بندی نهایی برسیم