تاریخ خبر:۱۳۹۷ سه شنبه ۱۰ مهر | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

قطار اندیشه های فرهنگی شهرداری کاشان، به منطقه یک رسید

مدیرمنطقه ویژه بافت تاریخی فرهنگی گفت: قطار اندیشه های فرهنگی شهرداری کاشان، به منطقه یک رسید .

مدیرمنطقه ویژه بافت تاریخی فرهنگی گفت: آثار مولفین شاغل در شهرداری کاشان که چندی پیش طی آیینی از آنها با حضور شهردار محترم کاشان رونمایی شد امروز در کتابخانه منطقه یک در معرض عموم قرار گرفت تا بُعدی دیگر از ظرفیت نیروهای زحمتکش شهرداری کاشان برای اهالی فرهنگ و هنر نمایان شود.

محمدحسین واحدیان بیان کرد: اگر در "پایتخت کتاب ایران" هر نهاد، سازمان و فردی یک قدم در جهت معرفی کتاب و ترویج این فرهنگ غنی فراموش شده بردارد، مبحث کتاب و سرانه مطالعه آن تعریف دیگری خواهد داشت. 

به گفته وی اکنون آثار یازده مولف شاغل شهرداری کاشان در منطقه یک به نمایش درآمده تا ضمن تبادل اندیشه های این همکاران ، ظرفیت های غنی و گمنام شهر نیز کشف و معرفی شود.
مدیرمنطقه یک شهرداری کاشان از گسترش کتابخانه منطقه یک جهت معرفی بیشتر کتب از کاشان ، مفاخر و مشاهیر این شهر تاریخ ساز خبر داد.

برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
شهردار در قبال کیفیت زندگی تمامی شهروندان مسئول است 🔘با قدرت ازشهردار کاشان و کارهای انجام گرفته حمایت می کنیم نظارت بر وضعیت 161 محل اسکان نوروزی کاشان 29 هزار متر طول جدول گذاری در منطقه 5 زیرسازی بیش از 255هزارمتر مربع از معابر منطقه پنج مقابل عظمت، ایثار و از خود گذشتگی معتمدین سر تعظیم فرود می‌آورم حضور مردم در صحنه راه حل عبور از تمامی مشکلات تشکیل شورای معتمدین توسط شهرداری ارزنده و حائز اهمیت است تقدیر و تشکر به مثابه مجیزه گویی نیست سایر دستگاه ها چون شهرداری به ظرفیت مردمی اعتماد کنند