تاریخ خبر:۱۳۹۷ پنج شنبه ۵ مهر | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

همزمان با افتتاح کوشک کمال الملک صورت گرفت

انعقاد قرارداد خواهر خواندگی کاشان و نیشابور

صبح امروز همزمان با افتتاح کوشک کمال الملک انعقاد قرارداد خواهر خواندگی کاشان و نیشابور انجام شد.

در آیین افتتاح کوشک کمال الملک و رونمایی از سردیس شاعران و مفاخر کاشانی، اعضای شورای شهر و شهرداران کاشان و نیشابور قرارداد خواهرخواندگی دوشهر را امضا کردند.

سعید ابریشمی راد شهردار کاشان در این آیین اظهار کرد: شکی نیست که هنر زبان بیان احساس است اما انچه مهم می‌نماید، تاثیر هنر بر ماندگاری تمدن هاست.
وی تصریح کرد: این افتخار را داریم که در مسیر توسعه فرهنگی کاشان، با نیشابور بنا به اشتراکات بی نظیری که دارند قرارداد خواهرخواندگی را منعقد کنیم.
شهردار کاشان افزود: تمام تلاش ما این است که به فرزندانمان بیاموزیم گذشتگان ما تمدن غنی ای را ساخته اند که عاملِ تثبیت توسعه است.

گفتنی‌است در آیین افتتاح کوشک کمال الملک که با حضور سرپرست فرمانداری کاشان، شهردار و اعضای شورای کاشان و نیشابور، جمعی از مدیران شهری و هنرمندان کاشانی برگزار شد، از سردیس کمال الملک، صنیع الملک، رضاعباسی، سهراب سپهری و استاد افسری رونمایی گردید.

برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
شهردار در قبال کیفیت زندگی تمامی شهروندان مسئول است 🔘با قدرت ازشهردار کاشان و کارهای انجام گرفته حمایت می کنیم نظارت بر وضعیت 161 محل اسکان نوروزی کاشان 29 هزار متر طول جدول گذاری در منطقه 5 زیرسازی بیش از 255هزارمتر مربع از معابر منطقه پنج مقابل عظمت، ایثار و از خود گذشتگی معتمدین سر تعظیم فرود می‌آورم حضور مردم در صحنه راه حل عبور از تمامی مشکلات تشکیل شورای معتمدین توسط شهرداری ارزنده و حائز اهمیت است تقدیر و تشکر به مثابه مجیزه گویی نیست سایر دستگاه ها چون شهرداری به ظرفیت مردمی اعتماد کنند