تاریخ خبر:۱۳۹۷ شنبه ۲۹ ارديبهشت | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

به مناسبت روز روابط عمومی ها صورت گرفت

گردهم آیی روابط عمومی های شهرداری کاشان

به مناسبت روز روابط عمومی، روابط عمومی های معاونت ها، سازمان ها و مناطق شهرداری کاشان گرد هم آمدند و در ابتکاری از سوی مهدی بذرافشان مدیر مرکز ارتباطات وامور بین الملل شهرداری کاشان در این نشست پیشکسوتان این عرصه توسط شهردار کاشان تقدیر شدند.

در این نشست شهردار کاشان با بیان اینکه روابط عمومی ها یکی از حساس ترین اجزای نهادی مانند شهرداری را تشکیل می دهند، اظهار کرد: تعهد روابط عمومی ها به یک ساعت یا یک روز محدود نیست و افرادی که در این منصب فعالیت دارند به صورت شبانه روزی و با تمام حواس خود به این کار می پردازند.

سعید ابریشمی راد قدرت روابط عمومی ها را تا جایی دانست که می توانند یک نهاد را به بالاترین یا پایین ترین درجه برسانند و گفت: حساسیت کار روابط عمومی ها این است که علاوه بر پل ارتباطی میان مردم و سازمان چشم بینای یک نهاد و هماهنگ کننده فعالیت های درون سازمانی و برون سازمانی نیز هستند.

در ادامه این نشست از آقایان مقامی نژاد، نبی، توحیدی، فرجی، نادعلی، سهرابی و شافعی به عنوان پیشکسوتان عرصه روابط عمومی شهرداری کاشان تقدیر به عمل آمد و شهردار کاشان به همراه مشاور امور اجتماعی شهرداری کاشان با روابط عمومی های معاونت ها، سازمان ها و مناطق به گفتگوی صمیمی نشستند و درمورد کمبودها، درخواست ها و شرایط کاری گفت و شنود صورت دادند.


برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.