نمایش صفحه 1 از 316
تعداد در صفحه:
بانوان کاشانی به صندلی غربالگری تکیه زدند/کارگاه‌های «سل و هپاتیت» و «سرطان‌های شایع در زنان» برگزار شد
سومین روز جشنواره سلامت زنان با برگزاری برنامه‌های مختلفی از جمله کارگاه و غربالگری «سل و هپاتیت» و «سرطان‌های شایع در زنان» در کاشان به پایان رسید.
۱۳۹۶ دوشنبه ۱ آبان
جنبه های زندگی خود را کنترل کنیم تا بین باورمان نقضی نباشد
کار شناس مذهبی گفت: زندگی اسلامی و امام زمانی یعنی همه جنبه‌های زندگی خود را کنترل کنیم تا بین باورها، افکار و اعمال ما نقضی نباشد.
۱۳۹۶ دوشنبه ۱ آبان
آیین تودیع و معارفه معاون و مدیران ارشد شهرداری کاشان برگزارشد/ خدمتگزاری موفق با نگرش متفاوت در مدیریت حاصل می شود
شهردار کاشان در آیین تودیع و معارفه معاون و مدیران ارشد شهرداری کاشان گفت: خدمتگزاری موفق با نگرش متفاوت در مدیریت حاصل می شود.
۱۳۹۶ يکشنبه ۳۰ مهر
گزارش تصویری از بازدید شهردار کاشان از معاونت فنی و عمرانی
"گزارش تصویری"
۱۳۹۶ شنبه ۲۹ مهر
هفدهمین سوگواره هنر در ساحت عاشورا به پایان رسید
هفدهمین سوگواره هنر در ساحت عاشورا با برگزاری آیین‌ها و برنامه‌های هنری در قالب هفته تعزیه و سقاخوانی برگزار شد.
۱۳۹۶ شنبه ۲۹ مهر
وقوع 38 مورد حریق وحادثه درهفته آخر مهر ماه
مدیرروابط سازمان آتش نشاني وخدمات ايمني شهرداري کاشان گفت: هفته آخر مهرماه 14مورد حریق و 24مورد حادثه در کاشان به وقوع پیوست که با حضور به موقع آتش نشانان عملیات امداد رسانی انجام شد.
۱۳۹۶ شنبه ۲۹ مهر
روشندلان کاشانی میهمان کویر شدند
تور کویر مرنجاب ویژه اعضای جامعه نابینایان و کم‌بینایان کاشان برگزار شد.
۱۳۹۶ شنبه ۲۹ مهر
شهردار کاشان از منطقه پنج شهرداری بازدید کرد+تصاویر
"گزارش تصویری"
۱۳۹۶ شنبه ۲۹ مهر
پیاده روی در مسیر سلامت مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو برگزار شد
از مجموعه برنامه های "جشنواره سلامت بانوان" ویژه برنامه ورزش، نشاط و سلامت زنان در مسیر سلامت از میدان بسیج تا مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو برگزار شد.
۱۳۹۶ شنبه ۲۹ مهر
تعزیه بعد از انقلاب احیا شد/تعزیه‌خوانان برای اصلاح نسخه‌های قدیمی احتیاط کنند
رئیس مرکز هنرهای سنتی و آیینی، با انتقاد از برخی استنباط‌های خام و نادرست، از تعزیه‌خوانان خواست با احتیاط بیشتری نسبت به اصلاح نسخه‌های قدیمی تعزیه اقدام کنند.
۱۳۹۶ شنبه ۲۹ مهر
تازه ترین اخبار
بانوان کاشانی به صندلی غربالگری تکیه زدند/کارگاه‌های «سل و هپاتیت» و «سرطان‌های شایع در زنان» برگزار شد جنبه های زندگی خود را کنترل کنیم تا بین باورمان نقضی نباشد آیین تودیع و معارفه معاون و مدیران ارشد شهرداری کاشان برگزارشد/ خدمتگزاری موفق با نگرش متفاوت در مدیریت حاصل می شود گزارش تصویری از بازدید شهردار کاشان از معاونت فنی و عمرانی هفدهمین سوگواره هنر در ساحت عاشورا به پایان رسید وقوع 38 مورد حریق وحادثه درهفته آخر مهر ماه روشندلان کاشانی میهمان کویر شدند شهردار کاشان از منطقه پنج شهرداری بازدید کرد+تصاویر پیاده روی در مسیر سلامت مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو برگزار شد تعزیه بعد از انقلاب احیا شد/تعزیه‌خوانان برای اصلاح نسخه‌های قدیمی احتیاط کنند نوای سقاخوانی در موزه عاشورا کاشان پیچید/تقدیر از پژوهشگر تاریخ عزاداری شیعیان سوریجان با تعزیه حضرت ابوالفضل(ع)، عاشورایی شد در دوازدهمین نشست شورای شهر چه گذشت؟/ بررسی لایحه تاسیس سازمان مشاغل شهری مدیریت شهری آمادگی هرگونه تعامل با سپاه را درباره فرودگاه دارد
پربازدیدترین اخبار
بزرگترین غار رستوران مصنوعی جهان در کاشان افتتاح می شود دومین جشنواره آموزش شهروندی توسعه معابر عمومی جزو اولویت های اصلی شهرداری منطقه سه کاشان است آیین جزءخوانی و تفسیر قرآن کریم دومین جشنواره آموزش شهروندی از امشب به روی صحنه می رود مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری کاشان و سازمان های وابسته برگزار شد. دیدار مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت سایپا کاشان به شهردار نهضت جهادی آسفالت-اجرای آسفالت معابر در نقاط مختلف شهر مراسم کوهگشت خانوادگی همراه با افتتاح سایت پاراگلایدر انجام شد جشن بزرگ ریحانه النبی در کاشان برگزارشد
کاشان - خیابان اباذر - تلفن: 983155440055+
کلیه حقوق برای شهرداری کاشان محفوظ می باشد.
Powered By ParsPro.ir