خبر: نمایش صفحه 1 از 418
تمدید طرح بخشودگی عوارض شهرداری تا پایان اردیبهشت سال 99
۱۳۹۸ جمعه ۲۳ اسفند با توجه به درخواست شهروندان و شرایط موجود مقرر شد تمدید طرح بخشودگی عوارض شهرداری تا پایان اردیبهشت سال 99 با توجه به درخواست شهروندان و شرایط موجود،تمدید طرح بخشودگی عوارض شهرداری تا پایان اردیبهشت سال 99 مقرر شد.
یک فوتی حاصل تصادف و آتش سوزی دو تریلر
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۲ اسفند مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی عنوان کرد یک فوتی حاصل تصادف و آتش سوزی دو تریلر مدیرروابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت:در پی تصادف دوتریلر در اتوبان کاشان قم-حوالی شهر مشکات و حریق پس از آن متاسفانه راننده یکی از خودروها فوت نمود.
با رفتار مسئولانه مانع تهدید بیشتر سلامتی سربازان عرصه مقابله با کرونا شویم
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۲ اسفند شهردار کاشان: با رفتار مسئولانه مانع تهدید بیشتر سلامتی سربازان عرصه مقابله با کرونا شویم شهردار کاشان در برنامه تلویزیونی هر خانه یک پایگاه سلامت گفت:با رفتار مسئولانه مانع تهدید بیشتر سلامتی سربازان عرصه مقابله با کرونا شویم.
بیست و یکمین چلچراغ توسعه با پروژه‌های منطقه 5 روشن شد
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۲ اسفند در بیست و یکمین روز اسفندماه بیست و یکمین چلچراغ توسعه با پروژه‌های منطقه 5 روشن شد مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری گفت: پروژه‌های هفته بیست و یکم چلچراغ توسعه نیز مانند هفته بیستم به دلیل شرایط موجود و الزام رعایت توصیه‌های بهداشتی مبنی بر پرهیز از شکل‌گیری اجتماعات بدون برگزاری آیین ویژه و مراسم امروز 21 اسفندماه به بهره‌برداری رسید.
اعتراض شدید و اعلام جرم شهرداری علیه عاملان و مسببان قطع درختان
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۲ اسفند مشاور حقوقی شهرداری کاشان عنوان کرد اعتراض شدید و اعلام جرم شهرداری علیه عاملان و مسببان قطع درختان مشاور حقوقی شهرداری کاشان از اعتراض شدید و اعلام جرم شهرداری علیه عاملان و مسببان قطع درختان خبر داد.
شهرداری هم رزم مدافعان حریم سلامت است
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۲ اسفند مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کاشان: شهرداری هم رزم مدافعان حریم سلامت است مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کاشان در برنامه رادیویی صبح سیلک گفت:شهرداری هم رزم مدافعان حریم سلامت است.
صدور بالغ بر 430 پروانه ساختمانی در سال جاری
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۲ اسفند معاون معماری شهرسازی منطقه چهار خبر داد صدور بالغ بر 430 پروانه ساختمانی در سال جاری معاون معماری شهرسازی منطقه چهار از صدور بالغ بر 430 پروانه ساختمانی در سال جاری خبر داد.
تقدیر از تلاش‌های مدیریت شهری و تأکید بر استمرار و تقویت خدمت‌رسانی برای مقابله با کرونا
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۰ اسفند در قالب نامه رئیس شورای اسلامی شهر به شهردار کاشان صورت گرفت تقدیر از تلاش‌های مدیریت شهری و تأکید بر استمرار و تقویت خدمت‌رسانی برای مقابله با کرونا در قالب نامه رئیس شورای اسلامی شهر به شهردار کاشان،تقدیر از تلاش‌های مدیریت شهری و تأکید بر استمرار و تقویت خدمت‌رسانی برای مقابله با کرونا صورت گرفت.
آزادسازی و تعریض  درخیابان شریعتی
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۰ اسفند آزادسازی و تعریض درخیابان شریعتی مدیر منطقه دو شهرداری کاشان از تخریب و آزادسازی میزان در تعریض ملک مسکونی واقع در خیابان شریعتی،شریعت هشتم خبر داد.
تعطیلی بازارهای مهستان و شهروند تا اطلاع ثانوی
۱۳۹۸ دوشنبه ۱۹ اسفند به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا مقرر شد تعطیلی بازارهای مهستان و شهروند تا اطلاع ثانوی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا،تعطیلی بازارهای مهستان و شهروند تا اطلاع ثانوی مقرر شد.
لغو زیارت اهل قبور و خاکسپاری اموات فقط با بستگان درجه یک
۱۳۹۸ دوشنبه ۱۹ اسفند مدیرعامل سازمان آرامستان ها تاکید کرد لغو زیارت اهل قبور و خاکسپاری اموات فقط با بستگان درجه یک مدیرعامل سازمان آرامستان ها از لغو زیارت اهل قبور و خاکسپاری اموات فقط با بستگان درجه یک خبرداد.
🔹خودداری شهرهای استان اصفهان از ایجاد کمپ مسافران نوروزی
۱۳۹۸ دوشنبه ۱۹ اسفند بر اساس تصمیم ستاد هماهنگی خدمات سفر استان مقرر شد 🔹خودداری شهرهای استان اصفهان از ایجاد کمپ مسافران نوروزی شهردار کاشان از الزام شهرداری‌های استان اصفهان مبنی بر خودداری شهرها از ایجاد کمپ مسافران نوروزی بر اساس مصوبه ستاد هماهنگی خدمات سفر این استان خبر داد.
آخــرین خبــرها
تمدید طرح بخشودگی عوارض شهرداری تا پایان اردیبهشت سال 99 صدور بالغ بر 430 پروانه ساختمانی در سال جاری شهرداری هم رزم مدافعان حریم سلامت است اعتراض شدید و اعلام جرم شهرداری علیه عاملان و مسببان قطع درختان بیست و یکمین چلچراغ توسعه با پروژه‌های منطقه 5 روشن شد با رفتار مسئولانه مانع تهدید بیشتر سلامتی سربازان عرصه مقابله با کرونا شویم آزادسازی و تعریض درخیابان شریعتی تقدیر از تلاش‌های مدیریت شهری و تأکید بر استمرار و تقویت خدمت‌رسانی برای مقابله با کرونا 🔹خودداری شهرهای استان اصفهان از ایجاد کمپ مسافران نوروزی لغو زیارت اهل قبور و خاکسپاری اموات فقط با بستگان درجه یک