خبر: نمایش صفحه 1 از 445
در سایه تقویت تعامل شهروندان با مدیران شهری بسیاری از شایعات رنگ می‌بازد
۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير مدیر اسبق املاک شهرداری کاشان : در سایه تقویت تعامل شهروندان با مدیران شهری بسیاری از شایعات رنگ می‌بازد پیشکسوت شهرداری کاشان، گفت: در سایه ارتباط و گفتگوی شهروندان با مدیران شهرداری بسیاری از ذهنیت‌های منفی و شایعات مطرح در جامعه درباره ناکارآمدی شهرداری رنگ می‌بازد.
فعالیت عمرانی 2 برابری شهردار کاشان
۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير شهردار اسبق کاشان مطرح کرد فعالیت عمرانی 2 برابری شهردار کاشان کلیددار کاشان در سال های 60 تا 62، فعالیت‌های شهردار کنونی را رضایت بخش دانست و متذکر شد: شهردار فعلی دو برابر کار عمرانی انجام داده و نامهربانی‌ها باید تبدیل به همکاری و مساعدت در استمرار فعالیت های شهرداری شود.
تاکید بر اجرای برنامه‌‌های آموزشی و حفظ آرامش اجتماعی شهروندان برای مقابله با کرونا
۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير در دیدار روسای مرکز بهداشت و سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان عنوان شد تاکید بر اجرای برنامه‌‌های آموزشی و حفظ آرامش اجتماعی شهروندان برای مقابله با کرونا در دیدار رئیس مرکز بهداشت کاشان با مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، بر لزوم افزایش همکاری‌های فی مابین بویژه در ایام شیوع مجدد کرونا در زمینه برنامه‌ریزی در جهت تولید و اجرای برنامه‌های آموزشی با محوریت کنترل استرس و ایجاد شادابی و نشاط محیط خانواده تاکید شد.
تقدیر اعضای شورای اسلامی شهر از شهردار کاشان
۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير به مناسبت روز 14 تیرماه روز شهرداری‌ها صورت گرفت تقدیر اعضای شورای اسلامی شهر از شهردار کاشان در حاشیه یکصد و پنجاه و دومین نشست رسمی شورای شهر کاشان، به مناسبت 14 تیرماه روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها از شهردار کاشان به‌ پاس تلاش‌های شبانه‌روزی مدیریت شهری کاشان تقدیر شد.
جمع آوری بیش از 1900 تن زباله در منطقه چهار
۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير در سه ماهه نخست سال صورت گرفت جمع آوری بیش از 1900 تن زباله در منطقه چهار معاون خدمات شهری منطقه چهار شهرداری کاشان از جمع آوری بیش از 1900 تن زباله در سه ماه نخست سال 99 خبر داد.
هدف از انجام فعالیت‌های شهرداری، ارتقای کیفیت زندگی شهروندان است
۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير شهردار کاشان مطرح کرد هدف از انجام فعالیت‌های شهرداری، ارتقای کیفیت زندگی شهروندان است شهردار کاشان گفت: هدف از انجام فعالیت‌های مختلف شهرداری در موضوعات متنوع، ارتقای کیفیت زندگی شهروندان است.
ثبت و پاسخگویی بیش از یک هزار درخواست مردمی در سامانه 137 منطقه دو
۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير طی سه ماهه نخست سال جاری صورت گرفت ثبت و پاسخگویی بیش از یک هزار درخواست مردمی در سامانه 137 منطقه دو مدیر منطقه دو شهرداری کاشان گفت: طی 3 ماهه نخست سال جاری 1043 پیام مردمی از طریق سامانه 137این منطقه ثبت و پیگیری شده است.
تنها دستمزد من احساس رضایت مردم است
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۲ تير گزیده‌ سخنان شهردار کاشان در جمع خبرنگاران؛ تنها دستمزد من احساس رضایت مردم است آنچه باعث شده هیچگاه احساس خستگی نکنم و همیشه برایم دلگرم کننده بوده بازخوردهای مردمی است و تنها دستمزد من احساس رضایت مردم است. آنچه را که برای خیابان علوی پیش‌بینی و پیمانکار آن نیز انتخاب شده بود اگر محقق می‌شد، خیابان علوی تبدیل به زیباترین خیابان شهرستان کاشان شده بود.
بالابر مغازه، مرگ دلخراش کودک ۸ ساله را رقم زد
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۲ تير بالابر مغازه، مرگ دلخراش کودک ۸ ساله را رقم زد مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: در پی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ درساعت ۱۷:۲۴ مورخ ۱۱ تیر مبنی بر وقوع حادثه برای دختر هشت ساله در درون یک مغازه فروش لباس، ستاد فرماندهی آتش نشانی بلافاصله گروه نجات ایستگاه شماره ۴ و پشتیبان ایستگاه ۲ را به محل حادثه در خیابان آیت‌الله کاشانی اعزام کرد
عطر رضوی در سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان پیچید
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۲ تير همزمان با نهمین روز از دهه کرامت عطر رضوی در سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان پیچید همزمان با نهمین روز از دهه کرامت و در آستانه فرارسیدن ولادت امام رضا(ع)، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان میزبان کاروان زیر سایه خورشید اعزامی از آستان قدس رضوی به منطقه کاشان شد.
 ۴۱۶ مورد بازدید و بازرسی ایمنی توسط کارشناسان آتش نشانان کاشانی
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۲ تير در سه ‌ماهه نخست سال۹۹ صورت گرفت ۴۱۶ مورد بازدید و بازرسی ایمنی توسط کارشناسان آتش نشانان کاشانی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت:در سه ماهه اول سال جاری تعداد ۴۱۶مورد بازدید و بازرسی ایمنی از اماکن، ساختمان‌ها و مستحدثات شهری، توسط کارشناسان بخش پیشگیری سازمان با اولویت اماکن عمومی و مهم انجام و ارسال گزارشات کاربری‌های نا ایمن به مقامات مسئول اجرائی و قضائی انجام گرفته است.
تایید نقشه معماری پارکینگ چارسو از میان چند گزینه پیشنهادی
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۲ تير شهردار کاشان عنوان کرد تایید نقشه معماری پارکینگ چارسو از میان چند گزینه پیشنهادی بازار کاشان یک بنای ارزشمند تاریخی است که برای شهروندان اهمیت بسیار زیادی دارد. در دهه 30 بدون توجه به ساختار گذشته خیابان‌ها ایجاد شده است و عملا هیچ ورودی شاخص به‌غیر از میرعماد نداریم
آخــرین خبــرها
ثبت و پاسخگویی بیش از یک هزار درخواست مردمی در سامانه 137 منطقه دو هدف از انجام فعالیت‌های شهرداری، ارتقای کیفیت زندگی شهروندان است جمع آوری بیش از 1900 تن زباله در منطقه چهار فعالیت عمرانی 2 برابری شهردار کاشان در سایه تقویت تعامل شهروندان با مدیران شهری بسیاری از شایعات رنگ می‌بازد اجرای پروژه چارسو با محافظت از آثار تاریخی تایید نقشه معماری پارکینگ چارسو از میان چند گزینه پیشنهادی ۷۰ طرح عمران شهری در کاشان تا پایان سال آماده بهره‌برداری می‌شود مکانی برای خادمین فرهنگ رضوی اختصاص یابد جشنواره آه و آهو، تصویر عشق و ارادت به آل‌الله در قاب کاشان بود