نمایش صفحه 1 از 222
تعداد در صفحه:
تقاطع غير همسطح مصلي "پل ولايت" افتتاح مي شود
معاونت فني و عمراني شهرداري کاشان گفت: روز پنج شنبه 30 ديماه و با حضور نماينده ولي فقيه در کاشان و مسئولان استاني و شهري تقاطع غير همسطح مصلي "پل ولايت" افتتاح مي شود.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ دي
کارمندان مناطق شهرداری کاشان يک روز را بدون خودروي شخصي در محل کار حاضر شدند
به مناسبت روز جهانی هوای پاک و به پيشنهاد منطقه چهار کارمندان شهرداری يک روز را بدون خودروي شخصي در محل کار حاضر شدند.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ دي
بيش از 200 هزار متر مربع از معابر شهري منطقه دو آسفالت شده است
سرپرست منطقه دو شهرداري کاشان گفت: از ابتداي سال تاکنون بيش از 200 هزار متر مربع از معابر شهري منطقه دو شهرداري کاشان آسفالت شده است.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ دي
عملیات اجرایی سیستم های الکتریکی و مکانیکی میدان جهاد آغاز شد
سرپرست مدیریت تاسیسات و تجهیزات معاونت خدمات شهری گفت: در راستای اصلاح و بهبود میادین شهر کاشان عملیات اجرایی سیستم های الکتریکی و مکانیکی میدان جهاد آغاز شد.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ دي
فرش 250 متری با ریشه‌های گل بنفشه در پارک پشت قلعه جلالی بافته مي شود
سرپرست منطقه یک شهرداري کاشان از اجرای فرش گل با طرح و نقشه قالی کاشان در زمینی واقع در پارک محور توریستی پشت قلعه جلالی خبر داد.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ دي
میزبان در دقایق پایانی با اعمال فشار روانی و بهم زدن تمرکز تیم کاشان را به مساوی راضي کرد
بازي دو تيم از هفته دهم و اولين بازي از دور برگشت رقابتهاي ليگ برتر هندبال باشگاههاي كشور عصر سه شنبه 28 دي ماه در اصفهان برگزار شد و در پايان دو تيم به مانند بازي رفت در كاشان كه 23 بر 23 مساوي شدند در اين بازي نيز تن به مساوي 26 بر 26 دادند.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ دي
تابلوهای سردرب غیرمجاز بازار تاریخی کاشان جمع آوری می شود
سرپرست منطقه يک شهرداري کاشان گفت: با هدف زیباسازی و حذف زواید فیزیکی تابلوهای سردرب غیرمجاز بازار تاریخی کاشان جمع آوری می شود.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ دي
گذر قدیمی رنگرزهاي کاشان مرمت شد
سرپرست منطقه یک شهرداری کاشان از مرمت گذر تاریخی رنگرز‌ها بر اساس مدل باز آفرینی شهری با اعتباري بالغ بر 320 میلیون ریال خبر داد.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ دي
رایگان شدن معاینه فنی خودروها به مناسبت 29 دی
معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کاشان از رایگان شدن معاینه فنی خودروها به مناسبت 29 دی روز ملی هوای پاک خبر داد.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ دي
مصرف کم سبزیجات یکی از عوامل رشد سرطان های گوارشی است
مسابقه آشپزی غذای سالم با حضور گسترده خانواده ها و شهروندان در سالن اجتماعات فرهنگسرای المهدی(عج) همراه با معرفی نفرات برتر برگزار شد.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ دي
تازه ترین اخبار
تقاطع غير همسطح مصلي "پل ولايت" افتتاح مي شود کارمندان مناطق شهرداری کاشان يک روز را بدون خودروي شخصي در محل کار حاضر شدند بيش از 200 هزار متر مربع از معابر شهري منطقه دو آسفالت شده است عملیات اجرایی سیستم های الکتریکی و مکانیکی میدان جهاد آغاز شد فرش 250 متری با ریشه‌های گل بنفشه در پارک پشت قلعه جلالی بافته مي شود میزبان در دقایق پایانی با اعمال فشار روانی و بهم زدن تمرکز تیم کاشان را به مساوی راضي کرد تابلوهای سردرب غیرمجاز بازار تاریخی کاشان جمع آوری می شود گذر قدیمی رنگرزهاي کاشان مرمت شد رایگان شدن معاینه فنی خودروها به مناسبت 29 دی مصرف کم سبزیجات یکی از عوامل رشد سرطان های گوارشی است کاشانی ها با «خودمراقبتی» به ایستگاه پایانی کارگاه حفظ سلامتی رسیدند نخستين جلسه از سلسله نشست‌های سلامت خانواده برگزارشد بیش از 9.5 هزارتن زباله در منطقه سه شهرداری جمع آوری شده است بيش از 6هزارمتر مربع لکه گيري آسفالت درمنطقه پنج شهرداری انجام شده است
پربازدیدترین اخبار
بزرگترین غار رستوران مصنوعی جهان در کاشان افتتاح می شود دومین جشنواره آموزش شهروندی توسعه معابر عمومی جزو اولویت های اصلی شهرداری منطقه سه کاشان است آیین جزءخوانی و تفسیر قرآن کریم دومین جشنواره آموزش شهروندی از امشب به روی صحنه می رود مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری کاشان و سازمان های وابسته برگزار شد. دیدار مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت سایپا کاشان به شهردار مراسم کوهگشت خانوادگی همراه با افتتاح سایت پاراگلایدر انجام شد نهضت جهادی آسفالت-اجرای آسفالت معابر در نقاط مختلف شهر جشن بزرگ ریحانه النبی در کاشان برگزارشد
کاشان - خیابان اباذر - تلفن: 983155440055+
کلیه حقوق برای شهرداری کاشان محفوظ می باشد.
Powered By ParsPro.ir