تاریخ ارسال مطلب:۱۳۹۵ جمعه ۲۰ اسفند - تعداد بازدید: 19433 بار
چاپ مطلب

پارکینگ طبقاتی بعثت

پارکينگ طبقاتی بعثت در زميني به وسعت هزاروهشتصد مترمربع بنا شده است که در شش طبقه با زيربنايي بالغ بر ده هزار مترمربع مي‌باشد. اين پارکينگ با گنجايش سيصد خودرو ظرفيت قابل ملاحظه‌اي جهت ساماندهي و مديريت محل پارک خودروها در محدوده پرترافيک بازار، خيابان ميرعماد و اطراف آن را خواهد داشت. علاوه بر آن شامل چهارصد و پنجاه مترمربع ساختمان تجاري و اداري، نمازخانه و سرويس بهداشتي است. اين پارکينگ با اسکلت فلزي و اتصالات پيچ و مهره‌اي و عرشه فولادي و از تجهيزات به روز اعلام و اطفاي حريق، سيستم هوشمند کنترل ترافيک و آسانسور با هزينه‌اي بالغ بر هفتاد ميليارد ريال از محل اعتبارات شهرداري کاشان احداث شده است.

افتخاری ديگر در راستای خدمت گزاری به مردم کاشان

پارکينگ طبقاتی بعثت، به همت مجموعه شهرداری کاشان در آستانه نوروز طی مراسمی با حضور مسئولين شهری به بهره برداری رسيد.

میلیارد ريال اعتبار از محل اعتبارات شهرداری کاشان برای این پروژه هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه این پارکینگ در زمینی به  مساحت یک هزار و هشتصد متر مربع بنا شده است، بیان کرد: زیربنای این پارکینگ بالغ بر 10 هزار متر مربع است که در پنج طبقه ساختمان و 6 طبقه کاربری (3 طبقه زیر زمین +همکف و اول و بام ) احداث می شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری کاشان با اشاره به اینکه پارکینگ بعثت با هدف کاهش بار ترافیکی ِ بافت مرکزی شهربه بهره برداری خواهد رسید، گفت: پارکینگ بعثت با ظرفیت 300 خودرو و 450  متر مربع ساختمان اداری و تجاری در همکف به صورت سازه اسکلت فلزی با اتصالات پیچ و مهره ای و عرشه فولادی احداث شده است.

وی خاطرنشان کرد: از خصوصیات این پارگینگ سیستم های اعلام و اطفای حریق، سیستم هوشمند ترافیکی، آسانسور، نمازخانه و سرویس بهداشتی است.

- See more at: http://kashan.ir/Kashan/Fa/News/2896#sthash.TKmeinxv.dpuf