۹ ماهه نخست سال جاری صورت گرفت
حدود ۱۰۲ هزار متر مربع آسفالت و لکه گیری در معابر منطقه دو

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان، از اجرای عملیات لکه‌گیری و آسفالت برای حدود ۱۰۲ هزار متر مربع از معابر این منطقه طی ۹ ماهه سال نخست جاری خبر داد.

ااحمد شاه بالایی با بیان اینکه تناژ آسفالت مصرفی برای این مساحت، ۸ هزار و ۶۱۷ تن بوده است، اظهار کرد: آسفالت انجام شده به صورت دستی و مکانیزه و با اعتباری بالغ بر۵۷ میلیارد و ۱۹۰میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی شهرداری منطقه دو اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از تماس‌های مردمی، مبنی بر درخواست روکش و ترمیم آسفالت است، خاطرنشان کرد: کوچه شهید قسمت کننده، بلوار گلستان، فرعی‌های شمشاد ۷، خیابان فلسطین، بلوار شهدای نوش آباد راستگرد مقابل بتن نصر، کوچه دواتگران واقع در خیابان شهید رحمانی، یاس ۱۵و فرعی‌های آن واقع در فاز دو ناجی آباد،باند کندرو مقابل فروشگاه یاس برخی از معابری است که طی مدت مذکور و به همت حوزه معاونت عمران و ترافیک شهرداری منطقه دو تحت پوشش آسفالت قرار گرفته است.

مدیر منطقه دو شهرداری تصریح کرد: از مجموع آسفالت اجرا شده، یک هزار و ۱۱۹ تن به صورت دستی بوده که مساحت ۲۴ هزار متر مربع لکه‌گیری را شامل می‌شود و ۷ هزار و ۴۹۸ تن نیز به صورت مکانیزه بوده که در قالب اجرای آسفالت به مساحت ۷۷ هزار و ۷۱۰ متر مربع صورت پذیرفته است.

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان در ادامه با اشاره به لزوم فراهم نمودن امکانات و ایجاد رفاه برای شهروندان به عنوان یکی از مطالبات به حق شهروندان از بهسازی معابر سطح منطقه دو با استفاده از ترانشه‌های آسفالت خبر داد.

شاه بالایی با بیان اینکه ساخت و ساز بیش از ۷۰ درصد مساحت معابر، رفع مشکلات تأسیسات شهری و آب و فاضلاب از جمله مواردی است که شرایط آسفالت معابر را فراهم می‌کند،افزود: عدم داشتن شرایط مذکور و همچنین تردد و عبور و مرور زیاد وسایل نقلیه باعث گرد و خاک و مشکلات زیست‌محیطی در برخی معابر می گردد.

وی اضافه کرد: از سویی درخواست‌های مکرر شهروندان در زمینه آسفالت معابر، حوزه معاونت عمران و ترافیک منطقه دو شهرداری را بر آن داشت تا بهسازی اینگونه معابر را با استفاده از ترانشه‌های آسفالت در دستور کار خود قرار دهد.

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان، از شبکه مجاور جنب دادگستری واقع در بلوار بوستان، شمشاد ۲ فرعی دوم واقع در فاز دو ناجی آباد، شبکه حد فاصل بلوارهای بوستان و گلستان جنب رودخانه حیدر از جمله معابری نام برد که عملیات مذکور در آن انجام گردیده است.

شاه بالایی در ادامه با اشاره به اینکه توسعه و آبادانی شهر در گرو حمایت همه جانبه شهروندان در پرداخت به موقع عوارض نوسازی است، عنوان کرد: با توجه به امکانات و منابع موجود راهی جز مشارکت شهروندان در اداره شهر نیست و شهروندان می‌توانند با پرداخت به موقع عوارض نوسازی به عنوان حقوق حقه شهرداری در آبادانی شهر خود تلاش کنند.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری منطقه در نظر دارد در جهت تحقق مشارکت شهروندان و ایجاد اعتماد و انگیزه، آسفالت معابر را بر اساس پرداخت عوارض نوسازی اولویت‎بندی نماید.

شاه‌بالایی در پایان ضمن قدردانی و سپاس از همدلی و تعامل شهروندانی که از طریق ارتباط با سامانه۱۳۷ و یا پیامک و تماس تلفنی و فضای مجازی اقدام به اطلاع رسانی در زمینه مشکلات محل سکونت و دیگر معابر سطح منطقه را می‌نمایند ،رضایت‌مندی شهروندان را به عنوان یک سرمایه و تکیه گاهی برای مجموعه شهرداری برشمرد که در این بین تلاش مجموعه شهرداری منطقه بر این است که در کوتاه‌ترین بازه زمانی با اتمام عملیات آسفالت معابر و همچنین سایر پروژه های عمرانی ،خدماتی و فرهنگی موجبات خشنودی همشهریان را فراهم نماید.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp