مدیر اداره حفاری ها:
شهروندان حفاری های غیرمجاز در سطح شهر را گزارش کنند

مدیر اداره حفاری‌های معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده حفاری‌های غیرمجاز در سطح شهر نسبت به اعلام و گزارش سریع آن اقدام کنند.

علی امینی‌خواه گفت: حفاری‌های غیرمجاز علاوه بر آسیب به پوشش معابر و ایجاد حفره و چاله که می‌تواند موجب ایجاد حفره و چاله و به تبع آن بروز پدیده آب‌گرفتگی در فصل بارندگی شود،به دلیل عدم انجام فرآیند کارشناسی، احتمال خطرات جانی و مالی را افزایش می‌دهد.

وی با بیان اینکه صدور مجوز جهت انجام کلیه حفاری ها از سوی شهرداری‌ها صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: عملیات ترمیم ترانشه پس از پایان فرایند نصب انشعاب به عهده ادارات خدمات رسان بوده و تنها ترمیم ترانشه هایی که حفاری آن از سوی اداره گاز صورت می گیرد به عهده شهرداری است.

مدیر اداره حفاری‌های معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری افزود: به منظور صدور مجوز لازم است شهروندان پس از مراجعه به ادارات خدمات‌رسان و اخذ معرفی نامه، با در دست داشتن سند یا قولنامه رسمی، پایان کار ساختمان، پروانه ساختمان، مفاصاحساب و ماده ۱۰۰به معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کاشان مراجعه کنند تا پس از طی فرایند اداری، مجوز مربوطه صادر گردد.

امینی خواه همچنین یادآور شد: شهروندان می توانند جهت پیگیری ترمیم ترانشه‌های مربوط به اداره برق با شماره ۱۲۱، آب و فاضلاب ۱۲۲، مخابرات ۲۰۱۱۷ و گاز ۱۳۷ تماس بگیرند و در صورت مشاهده هرگونه حفاری غیر مجاز می توانند با مرکز پیام شهرداری کاشان به شماره ۵۵۴۴۰۰۵۵ تماس بگیرند تا ماموران گشت از طریق بی‌سیم از تخلف مورد نظر اطلاع یافته و سریعا خود را به محل برسانند.

وی با اشاره به انجام حفاری‌ها در نیمه نخست سال جاری متذکر شد: در این مدت بیش از ۲۷۰ مجوز حفاری در مجموع به طول تقریبی ۲۷۰۰ متر جهت توسعه شبکه توسط ادارات خدمات رسان آب وفاضلاب، برق، گاز و مخابرات صادر شده است که حدود ۸۰ درصد آن مراحل ترمیم را پشت سرگذاشته است.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp