گشایش کتابخانه تخصصی کاشان پژوهی اتفاقی ارزشمند برای تاریخ کاشان است

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، گشایش نخستین کتابخانه تخصصی کاشان پژوهی آیت‌اله امامت، اتفاقی ارزشمند و به عنوان یک سند افتخار است که در کاشان ایجاد شده است.

محمدحسین واحدیان در آغازین روزهای هفته کتاب و کتابخوانی ضمن بازدید از کتابخانه کاشان پژوهی آیت‌اله امامت با مسئول این مجموعه فرهنگی دیدار و به گفتگو نشست.

وی با تقدیر از تلاش‌های علی‌اصغر شاطری، زحمات وی را در راه‌اندازی این کتابخانه، رحمت واسعه‌ای برای کاشان و علاقمندان به شهر کاشان دانست و گفت: با آنچه در توان‌مان باشد از این مجموعه ارزشمند حمایت می‌کنیم و امیدواریم چراغ این سرای با شکوه فرهنگی مانا و روشن بماند.

رئیس سازمان با بیان اینکه تلاش در حوزه کاشان شناسی با توجه به عظمتی که دارد هر چقدر عمیق هم باشد کم است و نیاز به توجه بیشتر و بالاتری دارد، افزود: حضور این فرهیخته گرامی به عنوان یکی از اصلی‌ترین پرچمداران این حرکت ارزشمند قابل ستایش و ارزشمند است.

در ادامه این بازدید مسئول کتابخانه با تاکید بر این موضوع که تاریخ کاشان یک تاریخ پر افتخار با حضور بزرگانی است که جز میراث ناملموس هستند، گفت: کتابخانه تخصصی کاشان شناسی به پاس قدرش شناسی از این تاریخ سازان کاشان بنا نهاده شده و نقطه عطفی در گردآوری آثار ارزشمندی از بزرگان کاشان است که می تواند راهگشای همه علاقمندان و کاشان شناسان در راستای شناسایی ظرفیت‌های کاشان باشد.

شاطری اظهار کرد: برای مثال در حوزه ادبیات، کاشان دارای یک گنجینه بی‌نظیر از اشعار است اما در حوزه ادبیات داستانی و ادبیات کودک و نوجوان تعداد کمی اثر ارزشمند به نام کاشان وجود دارد که می‌تواند ما را به یک برنامه‌ریزی مدون برای رفع این ضعف‌ها سوق دهد.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp