کارشناس مسئول فضای سبز منطقه دو شهرداری:
نیمی از فضای سبز شهر به پارک‌ها، بوستان‌ها و میادین اختصاص یافته است

کارشناس مسئول فضای سبز منطقه دو شهرداری با اشاره به وجود ۶۰ هکتار فضای سبز در سطح منطقه دو گفت: ۳۰ هکتار از این میزان شامل فضای سبز پارک ها، بوستان ها و میادین می شود.

علی راشدی در ارتباط تلفنی با برنامه #صبح_سیلک جغرافیای منطقه دو شهرداری را پرجمعیت ترین مناطق شهری با تنوع ادارات و ارگان های مختلف خواند و تصریح کرد: ۳۰ هکتار از میزان کل فضای سبز این منطقه شامل درختکاری، گل کاری معابر اصلی و رفیوژ بلوارهای سطح منطقه می شود.

وی با تاکید بر ضرورت ارتقای خدمات شهری در بافت های پرجمعیت خاطرنشان کرد: بهسازی پارک ها و میادین در کنار کاشت گل و استفاده از گونه های مقاوم به خشکی از فعالیت های شاخص فضای سبز برای کسب رضایت شهروندان در این منطقه است.

راشدی با اشاره به برنامه ریزی برای انتخاب روش های بهینه آبیاری تبیین کرد: با توجه به استفاده از تانکر برای آبیاری بخشی از فضای سبز تجمیعی، انعقاد قرارداد برای اجرای سیستم های نوین آبیاری با هدف حفاظت از منابع سفره های آب زیرزمینی در دست اقدام است.

وی با اشاره به طرح های آتی فضای سبز سطح منطقه اذعان کرد: بهسازی فضای سبز چندین پارک در دستور کار قرار گرفته تا مانند دو سال گذشته فضای سبز بانشاطی مزین به گل های متنوع برای شهروندان رضایتمند باشد.

وی از خانواده ها خواست در حفظ و مراقبت از فضای سبز پارک ها و بوستان ها کوشا باشند و در صورت مشاهده تخریب توسط افراد خاطی آن را به سامانه ۱۳۷ گزارش نمایند.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp