پژوهشگر دفاع مقدس عنوان کرد:
مکتب حاج قاسم سلیمانی با شهادتش ماندگار شد

پژوهشگر دفاع مقدس با اشاره به ویژگی های شخصیتی و منش سپهبدشهید حاج قاسم سلیمانی در عرصه های مختلف مذهبی، نظامی، فرهنگی و اجتماعی عنوان کرد: مکتب حاج قاسم با شهادتش ماندگار شد.

محمد درخشان پور در گفتگو با برنامه #صبح سیلک نبوغ بالای نظامی حاج قاسم را حاصل تجربه فرماندهی در سه میدان دفاع مقدس، شرق کشور و کشورهای محور و مقاومت دانست و تصریح کرد: حاج قاسم سیاست را با اخلاق همراه کرده بود و در برابر دشمنان اسلام سخت، محکم و استوار و در برابر مستضعفین نرم خو و منعطف بود.

وی با بیان اینکه حاج قاسم با اخلاص و پرهیزکاری به معنای واقعی دغدغه مردم داری داشت، عنوان کرد: او در تمامی وادی های کمک به مردم مانند حوادث سیل و زلزله حضور فعالی داشت.

درخشان با اشاره به نقش کلیدی سردار دل ها در خاورمیانه و اذعان نشریه های آمریکایی به صلابت و اقتدار این بزرگ مرد افزود: حاج قاسم نمونه برجسته ای از شاگردی در مکتب امام خمینی(ره) بود که عمری را به فعالیت جهادی گذراند و پاداش مجاهدت های خود را با شهادت گرفت.

پژوهشگر دفاع مقدس ادامه راه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را در گرو شناخت ابعاد شخصیتی وی دانست و یادآور شد: حاج قاسم در حمایت از مردم عالم رنگ و ملیت نمی شناخت و حتی احترام به حقوق موجودات و حیوانات را هم در نظر می گرفت.

وی اضافه کرد: در جایی به نیروهای تحت امرش گفته بود حواستان به تغذیه حیوانات و پرندگان در فصل سرد سال باشد و از تغذیه آنان غافل نشوید.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp