همزمان با آخرین روز هفته کتاب و کتابخوانی رقم خورد:
رونمایی از کتاب راز پروانه و انگشتر در فرهنگ‌سرای مهر

به همت فرهنگ‌سرای مهر سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، کتاب «راز پروانه و انگشتر» روایت زندگی شهید ابوالفضل ابوالفضلی رونمایی شد.

این مراسم در راستای حمایت از نویسندگان و نیز آشنایی جوانان با سیره و روش زندگی شهدا با حضور خواهر شهید ابوالفضلی و تعداد اندکی از مسئولین فرهنگی شهر در فرهنگ‌سرای مهر این سازمان برگزار شد.

کتاب راز پروانه و انگشتر، شرح زندگی( از کودکی تا لحظه شهادت)، گفتگو با خانواده و همرزمان شهید ابوالفضل ابوالفضلی، رزمنده گردان امام محمد باقر(ع) گروهان حبیب از کاشان است که به همت احمد رضایی و زهرا رجبی در ۵۰۰ نسخه توسط انتشارات مکتب بیداران چاپ و منتشر شده است.

در این مراسم به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان و انتقال فرهنگ شهادت از تمثال شهید ابوالفضل ابوالفضلی که با هنرمندی علی بوجار آماده شده بود نیز رونمایی شد.

شهید ابوالفضل ابوالفضلی متولد سال ۱۳۴۴ کاشان است که در سال ۱۳۶۲ در طلائیه به درجه رفیع شهادت نائل آمد و پیکر این شهید والامقام ۱۲ آبان سال ۷۲ همزمان با روز تولد امام رضا(ع)، روز ایثار و شهادت کاشان توسط گروه تفحص شناسایی و در آرامستان گلابچی کاشان به خاک سپرده شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp