نقش‌آفرینی آتش‌نشانان کاشان در ۱۶۴ حادثه و حریق آذرماه

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: در آذر ماه در ۴۲ مورد آتش‌سوزی و ۱۲۲ حادثه، آتش‌نشانان کاشانی عملیات انجام داده‌اند.

محمدعلی پیراسته ضمن اعلام کاهش آمار آتش‌سوزی‌های آذرماه امسال نسبت به ماه مشابه در سال ۹۸، افزود: در این ماه شاهد کاهش ۶۰ درصدی حریق مغازه، ۵۰ درصدی حریق موتورسیکلت و ۲۵ درصدی حریق منازل مسکونی بوده‌ایم.

وی اظهار کرد: بیشترین آمار حریق در این ماه مربوط به منازل مسکونی و وسایل نقلیه بوده است و از مهم‌ترین علل آتش‌سوزی‌های رخ‌داده می‌توان به اتصالی برق و بی‌احتیاطی در افروختن آتش اشاره کرد.

به گفته مدیرعامل سازمان، تصادف‌های اعلام‌شده به این سازمان در این ماه، ۵۰ درصد نسبت به ماه مشابه سال قبل کاهش داشته است و آتش‌نشانان در حوادثی گوناگون از جمله رها‌سازی اعضای بدن، آسانسور و بالابر، باز کردن درب منزل و خودرو (محبوسی) و تصادف، شرکت و نسبت به امدادرسانی به شهروندان و هموطنان اقدام نموده‌اند.

وی افزود: در حوادث و حرائق این ماه تعداد ۷۰نفر نجات یافته‌اند، ۱۱ نفر مصدوم شده‌اند و متأسفانه یک نفر نیز فوت شده است.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp