معتمد محلی ناحیه راوند مطرح کرد
آزادسازی ۲۰ پلاک در بلوارهای اردهال و شهیدان فرازنده

معتمد محلی ناحیه راوند با اشاره به افزایش حجم آزادسازی معابر در دوره کنونی مدیریت شهری گفت: در این دوره مدیریت شهری بالغ بر ۲۰ پلاک در بلوارهای اردهال و شهیدان فرازنده با مشارکت معتمدین محلی و مالکین آزادسازی شده و اکنون نیز این فعالیت ها تا انجام توافق با دو تا سه پلاک باقی مانده ادامه دارد.

جواد خاکی در ارتباط تلفنی با برنامه #صبح_سیلک انجام توافقات برای آزادسازی معابر را کاری زمان‌بر و دشوار خواند و تاکید کرد: شهرداری منطقه و معتمدین محلی حتی در روزهای تعطیل برای انجام توافقات تخریب با مالکین مشغول رایزنی می شوند.

وی افزود: در طی روال قانونی مذاکرات تملک و آزادسازی معابر بیشتر مردم برای آبادانی دیار خود همکاری می کنند، اما پلاک هایی هم هست که با گذشت دو سال هنوز با مالک توافق برای تخریب حاصل نشده و این سختی کار را می رساند.

به گفته خاکی، اجرای طرح معتمدین محلی و سرمایه های اجتماعی در دوره مدیریت شهری فعلی، به عنوان طرحی نو و مبتکرانه شایسته تقدیر است که تمام مسایل شهری و فعالیت های شهرداری را زیر نظر نمایندگان مردم پیشنهاد و بررسی می کند.

وی ضرورت تسریع در انجام مرمت و بازسازی پلاک ها بعد از تخریب محدوده تعریض شده معابر را خواستار شد و بیان کرد: جابه جایی تیرهای برق در بلوار اردهال در حال انجام است و در بلوار شهیدان فرازنده هم این تیرها باید جابه جا شوند تا از بروز حوادث جلوگیری شود.

این معتمد محلی منطقه پنج، وجود سه پلاک باقی مانده در طرح تعریض بلوار شهیدان فرازنده را یادآور شد و تصریح کرد: یک مورد توافق انجام شده و امید است تا دو ماه آینده باقی مانده توافقات هم نهایی شود.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp