معتمد محلی منطقه سه شهرداری عنوان کرد:
جلب رضایت شهروندان با نیازسنجی مناطق از طریق معتمدان محل

معتمد محلی منطقه سه کاشان با بیان اینکه اجرای طرح معتمدان محلی سبب مردمی کردن کارها و تقسیم عادلانه امکانات در تمام نواحی شده است، گفت: این طرح با نیازسنجی مناطق در اثر تقویت ارتباط مردم و مسئولان، رضایت نسبی شهروندان را همراه داشته است.

احمد جهانتاب در ارتباط تلفنی با برنامه #صبح_سیلک اجرای پروژه‌های عمرانی در حال اجرا در مناطق پنجگانه شهری با نظارت شهروندان را در سایه ارتباط آنان با مسئولان شهری متذکر شد و خاطرنشان کرد: معتمدان محلی انتقال‌دهنده مشکلات و انتظارات مردمی به مدیریت شهری هستند.

وی بر ضرورت توسعه پارک‌ها و فضاهای تفریحی-ورزشی به ویژه برای جوانان را تأکید کرد و گفت: با وجود آنکه پروژه های عمرانی فراوانی در شهر انجام شده یا در حال انجام است؛ اما با این حال هنوز در موضوع توسعه پارک‌ها و فضاهای تفریحی برای جوانان کمبودهایی داریم.

جهانتاب در پایان پیشرفت آزادسازی‌های محور امیرکبیر را برای بهبود ترددها در این مسیر ثمربخش دانست و ابراز امیدواری کرد: آزادسازی‌های بخشی از این محور در محدوده چهارراه سلمان فارسی تا میدان حضرت ابوالفضل(ع) با همکاری معتمدان محلی انجام شود.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp