معتمد محلی منطقه دو شهرداری اظهار کرد:
فعالیت معتمدین محلی در پیشبرد آزادسازی و تعریض معابر موثر است

معتمد محلی منطقه دو با اشاره به پیشتازی شهرداری کاشان در کشور برای اجرای طرح معتمدین محلی گفت: فعالیت معتمدین محلی در پیشبرد بسیاری از امور مربوط مربوط به آزادسازی و تعریض کوچه و خیابان ها تاثیرگذار است.

حسین مازوچی در ارتباط تلفنی با برنامه #صبح_سیلک طرح معتمدین محلی را به عنوان بهترین نمونه حکومت مردم بر مردم برای حل مسایل و معضلات شهر یادآور شد و افزود: به عنوان نمونه در یکی از معابر کم عرض شهر با تردد بالای خودروها که اکثر اوقات به منازعاتی بین رانندگان خودروها منجر می شد معتمدین محلی با رایزنی های گسترده با مالکین متعدد املاک این مسیر رایزنی کردند تا آنها را در رفع این گره ترافیکی همراه کنند.

وی برخی سختی های موجود در مسیر آزادسازی املاک را برشمرد و تصریح کرد: گاهی اوقات مالکین املاک معارض ساکن خارج کشور هستند که رضایت آنها را باید به صورت الکترونیکی جلب کرد.

به گفته مازوچی آزادسازی املاک در معابری مثل کوچه شهید قسمت کننده حدفاصل میدان شورا تا چهارراه مفتح، خیابان شهدای زیدی، کوی تقدیسی و… در کاهش بار ترافیکی خیابان های اصلی شهر تاثیرگذار بوده است.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp