معاون عمران و ترافیک منطقه سه شهرداری بیان کرد:
افزایش ۳۰ درصدی توزیع آسفالت در معابر منطقه سه

معاون عمران و ترافیک منطقه سه شهرداری با تأکید بر اینکه شهرداری بخش بزرگی از منابع مالی را به آسفالت اختصاص داده است، گفت: حدود ۱۵ هزار تن آسفالت طی ۹ ماهه امسال در منطقه سه توزیع شد که نسبت به مدت زمان مشابه پارسال رشد ۳۰ درصدی داشته است.

سیدفرهاد حسینی در گفت‌وگو با برنامه صبح سیلک با اشاره به توزیع حدود ۱۱ هزار تن آسفالت در مدت مشابه سال گذشته تصریح کرد: این میزان آمار آسفالت‌ریزی در سال جاری در حالی انجام شد که قیمت قیر افزایش کم‌سابقه‌ای داشت و به‌رغم تلاش‌های صورت‌گرفته هنوز مشکلات زیادی وجود دارد.

وی با بیان اینکه ظرفیت تولید آسفالت در کاشان محدود بوده و بی‌ثباتی قیمت قیر هم باعث کاهش آن می‌شود، تأکید کرد: کارخانه‌های تولید آسفالت علاوه بر کاشان شهرهای اطراف را هم پوشش می‌دهند، از این رو ظرفیت تولید آسفالت محدود است.

حسینی با اشاره به نظارت و انجام دادن آزمایش‌های کیفیت‌سنجی شهرداری در نوع آسفالت اجرایی توسط پیمانکاران، نقش آب و هوا را در کیفیت و ماندگاری آن تأثیرگذار دانست و یادآور شد: سردی و رطوبت هوا باعث کاهش کیفیت و ماندگاری آسفالت می‌شود، از این رو اجرای آسفالت در فصل تابستان با کیفیت و ماندگاری بیشتری همراه است.

حسینی پروژه پیاده‌راه علامه فیض کاشانی را یک از پروژه‌های شاخص منطقه سه شهرداری معرفی و تصریح کرد: خیابان شهید بخشی با حدود ۱۲ میلیارد تومان هزینه آزادسازی و بهسازی جایگزین این محور برای تردد خودروهاست.

وی افزود: امور تأسیساتی پیاده‌راه علامه فیض کاشانی تقریباً به اتمام رسیده است و با افتتاح آن فضای سبزی با چهره بصری و زیبایی برای استفاده شهروندان و ساکنان ایجاد می شود.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp