معاون اداره میراث فرهنگی کاشان خبر داد:
تأمین اعتبار یک میلیارد تومانی برای مرمت سراها و تیمچه‌های بازار

عباس متولی مشارکت منطقه یک شهرداری و این اداره را در مرمت و احیای بافت تاریخی مثبت ارزیابی کرد و گفت: برنامه‌ریزی برای مرمت کامل سراها و تیمچه‌های بازار با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد تومان در دست اقدام است که ۴۰۰ میلیون تومان آن توسط اداره میراث فرهنگی و بخش زیادی از مابقی اعتبار توسط شهرداری تأمین می‌شود.

معاون اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کاشان در ارتباط تلفنی با برنامه صبح سیلک مشارکت منطقه یک شهرداری در مرمت و احیای دیگر بخش‌های بافت تاریخی را برشمرد و تصریح کرد: بازسازی و مرمت مسجد تاریخی دربند پامنار و آب‌انبارهای چهارباغ، خان و دارکوب نمونه‌ای از پروژه‌های مشارکتی منطقه یک شهرداری در سال گذشته است.

وی پروژه مرمت و احیای کاروان‌سرای گمرگ را تأکید و اذعان کرد: بخش زیادی از این کاروان‌سرای عصر صفوی در حال تخریب بود که با کمک منطقه یک شهرداری و مشارکت کسبه از خطر نابودی نجات یافت.

به گفته متولی مرمت واحیای کاروان‌سرای میرپنج، بازارچه بزازها و… از دیگر پروژه های مشارکتی شهرداری و اداره میراث فرهنگی بوده است.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp