مسئول ناحیه دو منطقه پنج شهرداری اعلام کرد
فعالیت ۴خودرو گشت سیار جمع آوری بازیافت در سطح ناحیه

مسئول ناحیه دو منطقه پنج شهرداری با اشاره به فعالیت های جاری این ناحیه در بخش تنظیف و جمع آوری پسماندهای خانگی و ساختمانی از سطح معابر و زمین های بایر گفت: چهار خودرو سیار در سطح ناحیه طی روزهای خاص از ساعت ۹ الی ۱۲ صبح جهت جمع آوری اقلام بازیافتی از درب منازل فعالیت می کنند.

حمید علیزاده در گفتگو با برنامه #صبح_سیلک مدیریت پسماند خانگی با اجرای طرح تفکیک از مبدا شرکت بازیافت را یادآور شد و تصریح کرد: در حال حاضر علاوه بر خودروهای سیار، دو کانکس دریافت اقلام بازیافتی نیز در سطح ناحیه وجود دارد و قرار است با همکاری شرکت بازیافت استقرار این کانکس ها افزایش یابد.

وی فعالیت های فرهنگ سازی و اطلاع رسانی طرح تفکیک از مبدا در سطح نواحی طی سال های گذشته را مثبت ارزیابی و اذعان کرد: توزیع کیسه های پلاستیکی برای جداسازی اقلام بازیافتی از درب منازل، نصب بنرهای اطلاع رسانی از جمله فعالیت هایی است که انجام شد و گستردگی این فعالیت ها ادامه دارد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp