مسئول بازرسی اتاق اصناف:
فروش اجباری روغن همراه با کالاهای دیگر ممنوع است

مسئول بازرسی اتاق اصناف با انتقاد از برخی شرکت‌های پخش در فروش اجباری روغن با کالاهای دیگر عنوان کرد: طبق اعلام و پیگیری اداره‌های صنعت و معدن و تعزیرات حکومتی کاشان با هر فروشگاه متخلفی که فروش اجباری روغن همراه با کالاهای دیگر داشته باشد برخورد می‌شود.

حسین عابدی در گفت‌وگو با برنامه صبح سیلک تصریح کرد: در کنار تخلفات برخی از شرکت‌های پخش عمده کالاها که باید مراجع ملی پیگیری کنند، برخی فروشگاه‌ها هم فروش روغن مایع را مشروط به خرید کالاهای مازاد خود در انبار می‌دانند و از این فرصت سوءاستفاده می‌کنند.

وی انجام دادن این جرایم را متوجه برخی شرکت‌های پخش در سراسر کشور دانست و گفت: واحدهای صنفی در این نوع فروش‌های اجباری مقصر نیستند و در انتخاب این سبک از عرضه کالاها از خود اختیاری ندارند.

عابدی با اشاره به برنامه‌ریزی و تمهیدات بنک‌داران و عمده‌فروشان کاشان برای ذخیره‌سازی و تأمین کالاها تا حدود حداقل شش ماه آینده، از رفتارهای ملتهب‌آمیز برخی شهروندان در وارد کردن شوک به بازار و بروز پدیده احتکارهای خانگی انتقاد و خاطرنشان کرد: روغن مایع به میزان کافی در انبارها موجود است؛ ولی متأسفانه برخی خانواده‌ها از ترس افزایش قیمت بیشتر این کالا اقدام به خرید مازاد بر مصرف ماهانه خود و بروز پدیده احتکار خانگی می‌شوند.

مسئول بازرسی اتاق اصناف افزود: بروز برخی شایعات در جامعه و فضاسازی‌ها در فضای رسانه‌ای به حدی تأثیرگذار است که خانواده‌ها را حتی به خرید روغن‌های جامد سوق می‌دهد.

وی به شهروندان اطمینان خاطر داد: در کاشان هیچ جای نگرانی برای تأمین مواد غذایی نیست و حتی سهم تأمین کالاها در این شهر در بالاترین سطح قرار دارد و علاوه بر این فروشگاه های زنجیره‌ای بزرگ شهر نیز با شبکه توزیع وسیع از کلان شهرها تأمین کالا می‌شوند.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp