مدیر منطقه دو شهرداری کاشان خبر داد
تخریب و آزاد‌سازی ملکی در کوچه شهید دادرس خیابان ۲۲ بهمن

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان از تخریب و آزاد‌سازی ملکی در کوچه شهید دادرس واقع در خیابان ۲۲ بهمن با هزینه‌ای بالغ بر ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار خبر داد.

احمد شاه‌بالایی با بیان اینکه ملکی در خیابان ۲۲ بهمن، کوچه شهید دادرس بالغ بر ۵.۲ میلیارد ریال اعتبار تخریب و آزادسازی شد، اظهار کرد: هزینه تخریب و آزادسازی این ملک از محل اعتبارات شهرداری منطقه دو تامین شده است.

وی هدف از این آزادسازی را تعریض معابر و بازگشایی گره‌های ترافیکی سطح منطقه دو و کمک به ترافیک خیابان های ۲۲بهمن و شهید رجایی و خیابان شهید بهشتی ذکر کرد و گفت: تعریض و بازگشایی مسیر مذکور می‌تواند به عنوان مسیر جایگزین و دسترسی آسان از خیابان ۲۲ بهمن به خیابان های شهید رجایی، شریعتی و کوچه تقدیسی و کوچه پشت چهل جریب(رافضی) و نقطه اتصال خیابان ۲۲ بهمن به خیابان شهید بهشتی در آینده مورد استفاده قرار گیرد..

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان در ادامه با اشاره به اینکه آزادسازی و تعریض خیابان‌ها بدون همیاری شهروندان امری دشوار بوده ،خواستار همیاری و مشارکت هرچه بیشتر شهروندان در بازگشایی و آزاد سازی معابر و تسریع در روند پروژه‌ها شد.

شاه‌بالایی خاطرنشان کرد: میزان در طرح تعریض ملک مذکور به متراژ ۱۱۶.۵ متر مربع از عرصه یک باب ساختمان مسکونی بوده که به همت حوزه املاک شهرداری منطقه دو این آزادسازی صورت پذیرفت.

وی در پایان ضمن قدردانی از همکاری شهروندان در زمینه آزادسازی ها متذکر شد: آزادسازی معابر از اهم مسائل شهری و پایه و اساس توسعه شهرهاست که در حقیقت می‌توان با به کار بردن ضوابط و روش‌های اصولی و کنترل و نظارت بر طرح‌های آزادسازی همراه با در اختیار داشتن اعتبار و بودجه کافی، شاهد توسعه و عمران شهرمان در این زمینه باشیم.

به گفته وی، از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۲هزار متر مربع آزاد سازی در منطقه دو با اعتباری بالغ بر ۲۲۰ میلیارد ریال انجام گردیده که انتظار می رود با این گونه تعاملات و حس همکاری که در شهروندان سراغ داریم،بستر پیشبرد طرح های عمرانی و خدماتی بیشتری در سطح منطقه در سال پیش روی فراهم گردد.

شایان ذکر است آزادسازی‌ها در مکان های مهم منطقه دو صورت گرفته که می‌توان به معابری مانند خیابان امیرکبیر، خیابان شهید صباغ زاده، بلوار شهیدان خاندایی، خیابان ۲۲ بهمن، کوچه شهید دادرس ،کوچه روشن،کوچه ۱۴معصوم (ع)، خیابان کارگرو بلوار قطب راوندی ساختمان راهور و نیروی انتظامی اشاره کرد.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp